اخبار ویژه

  • شناسه : 25440
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
  • 109 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغال روستایی در لرستان جذب شد
۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغال روستایی در لرستان جذب شد

۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغال روستایی در لرستان جذب شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: در سال گذشته ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغال روستایی در این استان جذب شد.

به گزارش خبر روز از لرستان، اسد عبداللهی در کارگروه اشتغال با محوریت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی افزود: این اعتبار در قالب یک هزار و ۲۲۰ طرح اشتغال روستایی با ظرفیت اشتغالزایی پنج هزار نفر در سال گذشته جذب شده است.
وی اظهار داشت: همچنین در یک ماه اخیر نیز ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه اشتغال روستایی به استان اختصاص یافته که اجرای طرح های مربوطه از طریق دستگاه های حمایتی درحال پیگیری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان عنوان کرد: در این راستا بخشی از اعتبارات مورد نظر تاکنون توزیع و جذب شده و بخشی از آن نیز تا ۲ هفته آینده تعیین تکلیف می شود که بانک های عامل پست بانک، بانک کشاورزی و صندوق توسعه کار آفرین وبانک توسعه تعاون روستایی طرح ها را نهایی و ۱۰۰ درصد اعتبارات باید جذب شوند.
عبدالهی ادامه داد: همچنین برخی از طرح ها نیازمند اعتبار ترمیمی هستند که بانک ها در فرصت ۲۰ روزه موظف به پرداخت این تسهیلات هستند.
وی عنوان کرد: مابقی اعتبارات دستگاه های حمایتی در صورتیکه تا پایان هفته جذب نشود در زمینه اشتغال روستایی جذب می شوند و تیم نظارتی بر اجرای این طرح نظارت بیشتر خواهد داشت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان تاکید کرد: تسهیلات طرح های اشتغالزایی باید در اختیار طرحهای توانمند وافراد متخصص قرار گیرد تا مانع از تعطیلی طرح ها و مشکلات اشتغالزایی استان شود که دراین راستا حضور تیم های نظارتی و کنترلی بر اجرای طرح های استغالزایی استان ضرورت دارد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*