اخبار ویژه

  • شناسه : 3735
  • ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
  • 239 بازدید
  • ارسال توسط :
گربه رقصانی جدید تاجر آمریکایی / فروشنده به دنبال چیست؟
گربه رقصانی جدید تاجر آمریکایی / فروشنده به دنبال چیست؟

گربه رقصانی جدید تاجر آمریکایی / فروشنده به دنبال چیست؟

خبر روز / پس از گذشت دو روز از تصویب طرح دور جدید تحریم ها علیه ایران در سنای آمریکا که در صورت تصویب در کنگره نقض صریح برجام است اکنون شاهد سخنان معنادار تاجر آمریکایی و مستاجر فعلی کاخ سفید هستیم. دونالد ترامپ در جدیدترین یاوه گویی های خود علیه ایران گفته است که […]

خبر روز / پس از گذشت دو روز از تصویب طرح دور جدید تحریم ها علیه ایران در سنای آمریکا که در صورت تصویب در کنگره نقض صریح برجام است اکنون شاهد سخنان معنادار تاجر آمریکایی و مستاجر فعلی کاخ سفید هستیم.

دونالد ترامپ در جدیدترین یاوه گویی های خود علیه ایران گفته است که «آنها (دولت قبلی) با دولتی توافق کردند که دائماً در منطقه خشونت و بی‌ثباتی می‌پراکند و در ازای این توافق هیچ چیز به دست نیاوردند.»

رئیس جمهور آمریکا مدعی شده که «آنها (ایرانی‌ها) به سختی برای همه چیز تلاش کردند، اما ما به اندازه کافی سخت تلاش نکردیم. اما اکنون دیگر آن روزها به سر آمده‌اند. حالا ما کارت‌ها را در دست داریم.»

ترامپ که بیش از رییس جمهور بودن یک تاجر است خوب می داند که چه طور باید در انجام یک معامله گربه رقصانی کند تا نتیجه بهتری بدست آورد.

سخنان دیروز ترامپ نشان می دهد او احتمالا به دنبال امتیازگیری بیشتر از ایران است و احتمالا تلاش خواهد کرد در برجام تجدید نظر کند. این در حالی است که تصویب تحریم های جدید نقض فاحش برجام است و رهبری در دیدار اخیر با مسئولان نظام صراحتا نسبت به این اتفاق موضع گرفتند، اکنون باید منتظر ماند و دید تصمیم ترامپ چیست و دولت روحانی در قبال تصمیم جدید ترامپ چه واکنشی خواهد داشت؟ آیا روحانی حاضر به واکنش خواهد شد؟

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  ترامپ: ایده ماکرون برای ایجاد ارتش اروپایی بسیار توهین‌آمیز است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*