اخبار ویژه

  • شناسه : 12715
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • 398 بازدید
  • ارسال توسط :
کیوان بابادی: سامانه پیامکی ایرانسل برای حمایت از تیم فعال است/ می خواهیم فوتبال ناب خوزستانی را به نمایش بگذاریم
کیوان بابادی: سامانه پیامکی ایرانسل برای حمایت از تیم فعال است/ می خواهیم فوتبال ناب خوزستانی را به نمایش بگذاریم

کیوان بابادی: سامانه پیامکی ایرانسل برای حمایت از تیم فعال است/ می خواهیم فوتبال ناب خوزستانی را به نمایش بگذاریم

به گزارش خبر روز؛ کیوان بابادی بااشاره به فعال شدن سامانه پیامکی ۳۰۵۰ ایرانسل برای حمایت مردم خوزستان از این تیم، اظهارکرد:  باشگاه نفت‌مسجدسلیمان از حمایت‌های دولتی بهره‌مند نیست و اسپانسری هم سمت ما نمی‌آید و از آن‌جا که تیمی با طرفداران بسیار هستیم و در تمام کشور نیز هوادار داریم، پس از پیگیری‌های لازم […]

به گزارش خبر روز؛ کیوان بابادی بااشاره به فعال شدن سامانه پیامکی ۳۰۵۰ ایرانسل برای حمایت مردم خوزستان از این تیم، اظهارکرد:  باشگاه نفت‌مسجدسلیمان از حمایت‌های دولتی بهره‌مند نیست و اسپانسری هم سمت ما نمی‌آید و از آن‌جا که تیمی با طرفداران بسیار هستیم و در تمام کشور نیز هوادار داریم، پس از پیگیری‌های لازم در نهایت سامانه پیامکی ۳۰۵۰ ایرانسل برای حمایت مردم از تیم ما فعال شد.

 

وی بیان کرد: امیدوارم طرفداران نفت‌مسجدسلیمان استقبال خوبی از این موضوع داشته باشند و از ما حمایت کنند، چرا که کمک‌های آن‌ها می‌تواند در کم شدن مشکلات ما تاثیرگذار باشد. هواداران همیشه حامی ما بوده‌اند و با این کار نیز می‌توانند به قدرتمندتر شدن تیم نفت کمک کنند.

 

مدیرعامل باشگاه نفت‌مسجدسلیمان در ادامه با اشاره به شرایط تیم، گفت: تمام تلاش ما این است که بازیکنان و کادرفنی بدون دغدغه و مشکل به کار خود بپردازند. در حال حاضر شرایط روحی روانی تیم خوب است و همه با انگیزه برای دیدار این هفته برابر پرسپولیس تمرین می‌کنند.

 

وی افزود: پرسپولیس تیم بسیار خوبی است و اگرچه ما مشکلاتی داریم ولی به هیچ عنوان برابر این تیم دست و پا بسته نیستیم و می خواهیم فوتبال ناب خوزستانی را به نمایش بگذاریم. امیدوارم نتیجه به صورتی رقم بخورد که در پایان شادی مردم خوزستان و مسجدسلیمان را در برداشته باشد.

 

بابادی بیان کرد: هرچه ساختار باشگاه بیشتر شکل بگیرد، می‌توان به آینده امیدوار بود. در حال حاضر نیز تمام تلاش مسوولان استان و اعضای هیات‌مدیره باشگاه این است که با شکل‌گیری ساختار باشگاه، راه در ادامه مسیر هموار تر شود و با حداقل مشکلات برابر حریفان ظاهر شویم.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*