اخبار ویژه

  • شناسه : 18878
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
  • 280 بازدید
  • ارسال توسط :
کوهنورد کرمانشاهی در ارتفاعات اندیکا پیدا شد
کوهنورد کرمانشاهی در ارتفاعات اندیکا پیدا شد

کوهنورد کرمانشاهی در ارتفاعات اندیکا پیدا شد

به گزارش خبر روز؛ رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا گفت : کوهنورد کرمانشاهی با تلاش تیم امداد و نجات و کوهستان این شهرستان در ارتفاعات اندیکا پیدا شد . ایمان نوروزی روز دوشنبه بیان کرد : این کوهنورد از بعد از ظهر روز شنبه در ارتفاعات کوه کینو سرگردان شده بود که با تلاش […]

به گزارش خبر روز؛ رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا گفت : کوهنورد کرمانشاهی با تلاش تیم امداد و نجات و کوهستان این شهرستان در ارتفاعات اندیکا پیدا شد .

ایمان نوروزی روز دوشنبه بیان کرد : این کوهنورد از بعد از ظهر روز شنبه در ارتفاعات کوه کینو سرگردان شده بود که با تلاش امدادگران این جمعیت و فرماندهی تورج احمدی بامداد امروز دوشنبه ساعت پنج در منطقه تنگ سرد للر پیدا شد .

وی افزود : خوشبختانه این کوهنورد سالم بوده و تنها کمی دچار سرمازدگی شده بود که بعد از انتقال به پایگاه امداد و نجات تاراز و اطمینان از وضعیت جسمی و روحی ، به سمت مقصد هدایت شد .

رییس جمعیت هلال احمر اندیکا ادامه داد :   به کسانی که قصد کوهنوردی در ارتفاعات این شهرستان را دارند توصیه می شود حتما راهنمای محلی به همراه داشته باشند .

کوه سه هزار و ۷۰۱ متری کینو از ارتفاعات شهرستان اندیکا به بام خوزستان معروف است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*