اخبار ویژه

  • شناسه : 4145
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
  • 492 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۲۰ فقره سرقت موبایل قاپی و ۵۰ گوشی موبایل مسروقه در بهبهان
کشف ۲۰ فقره سرقت موبایل قاپی و ۵۰ گوشی موبایل مسروقه در بهبهان

کشف ۲۰ فقره سرقت موبایل قاپی و ۵۰ گوشی موبایل مسروقه در بهبهان

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۳ نفر اعضای باند سارقان موبایل قاپ و کشف ۲۰ فقره سرقت و ۵۰ گوشی موبایل مسروقه توسط پلیس آگاهی بهبهان خبر داد.

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد صالحی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره موبایل قاپی در سطح بهبهان موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی بهبهان با انجام اقدامات تخصصی یک سارق را در این راستا شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضائی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ صالحی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۲۰ فقره موبایل قاپی در سطح شهرستان و تحویل آنها به ۲ نفر نرم افزار کار گوشی تلفن همراه جهت تغییر سریال تلفن همراه اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: ۲ همدست متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان ۵۰ عدد گوشی تلفن همراه مسروقه کشف گردید.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شدند.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*