اخبار ویژه

  • شناسه : 15729
  • 14 می 2019 - 21:52
  • 122 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۹۹۰ گرم هروئین در مسیر دیلم به هندیجان
کشف ۹۹۰ گرم هروئین در مسیر دیلم به هندیجان
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب هندیجان خبر داد:

کشف ۹۹۰ گرم هروئین در مسیر دیلم به هندیجان

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان حسن خادمی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب هندیجان در این باره اظهارکرد: در راستای برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر نیروی انتظامی هندیجان توانسته ۹۹۰ گرم موادمخدر از نوع هروئین را از قاچاقچیان که قصد خروج از ایست بازرسی امام زاده عبداله به دیگر شهرها را داشتند کشف […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان حسن خادمی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب هندیجان در این باره اظهارکرد: در راستای برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر نیروی انتظامی هندیجان توانسته ۹۹۰ گرم موادمخدر از نوع هروئین را از قاچاقچیان که قصد خروج از ایست بازرسی امام زاده عبداله به دیگر شهرها را داشتند کشف نمایند. که دراین مورد یک دستگاه خودرو پژو توقیف و ۲ نفر دستگیر که پس از مراحل قانونی پرونده متهمان در حال رسیدگی می باشد.

خادمی افزود: امنیت بر اساس پایه و قانون استوار است وظیفه تمامی آحاد جامعه این است که به قانون و قوانین اسلامی احترام گذاشته و افرادی که بخواهند نظم عمومی و یا مبادرت به قاچاق مواد و غیره را نمایند طبق مقرارت اسلامی با آنان برخوردخواهدشد.

لذا از مردم فهیم و شهید پرور هندیجان درخواست داریم که هرگونه اخبار و یا اطلاعاتی در هر مورد که داشته باشند درب اتاق بنده به روی همه باز خواهد بود و همچنین از شهروندان هندیجان می خواهیم که همکاری خود را با دادسرای عمومی و انقلاب بیشتر نمایند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*