اخبار ویژه

  • شناسه : 16304
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
  • 258 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۷٠ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس شهرستان هندیجان
کشف ۷٠ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس شهرستان هندیجان
دادستان عمومی و انقلاب هندیجان خبر داد:

کشف ۷٠ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس شهرستان هندیجان

به گزارش خبر روز از هندیجان خادمی دادستان عمومی و انقلاب هندیجان در این باره اظهار داشت: باتوجه به برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان هندیجان در ایست و بازرسی در گلوگاه امامزاده عبدالله از سمت استان بوشهر توانست در ۲۸ خرداد ماه مقدار ۵۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف […]

به گزارش خبر روز از هندیجان خادمی دادستان عمومی و انقلاب هندیجان در این باره اظهار داشت: باتوجه به برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان هندیجان در ایست و بازرسی در گلوگاه امامزاده عبدالله از سمت استان بوشهر توانست در ۲۸ خرداد ماه مقدار ۵۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف نمایند که یکدستگاه خودرو پراید در این ارتباط توقیف شد.

خادمی درادامه افزود: همچنین در ۲۷ خرداد ماه مقدار ۱۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط نماید که در این ارتباط یکدستگاه خودرو پژو ۴۰۵ توقیف که پس از تکمیل پرونده متهمان دو پرونده با قرار بازداشت روانه زندان ماهشهر شدند.

دادستان انقلاب و عمومی هندیجان ادامه داد: قانون براساس پایه استوار است و وظیفه تمام آحاد جامعه احترام به قوانین اسلامی در کشور است لذا تاکید می نمایم که خانواده ها ضمن سلامتی از فرزندان نوجوان و جوانان خود با دوستان مراقبت نمایند که شاهد حوادث تلخ و ناگوار در جامعه نشوند.

خادمی در پایان گفت: نیروی انتظامی بطور شبانه روزی ضمن مبارزه و برخورد با توزیع کنندگان و فروشندگان مواد مخدر و قاچاقچیان سوخت و دیگر قاچاق غیر قانونی آماده می باشند و از شهروندان درخواست داریم اخبار و اطلاعات خود را در هر موردی که باشد در اختیار دادسرای انقلاب قرار دهند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*