اخبار ویژه

  • شناسه : 25329
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۹:۳۱
  • 122 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف کلاهبرداری ۱۷۰ میلیون تومانی در خرم آباد/مراقب مدارک هویتی خود باشید
کشف کلاهبرداری ۱۷۰ میلیون تومانی در خرم آباد/مراقب مدارک هویتی خود باشید

کشف کلاهبرداری ۱۷۰ میلیون تومانی در خرم آباد/مراقب مدارک هویتی خود باشید

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک فقره کلاه‌برداری به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال و دستگیری متهم در خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش خبر روز در لرستان، سرهنگ عباس نظری” گفت: در پی شکایت فردی به پلیس آگاهی لرستان مبنی بر اینکه برادرش با به‌کارگیری روش‌های متقلبانه مبلغ کلانی از وی کلاه‌برداری است، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران مبارزه با جعل و کلاه‌برداری قرار گرفت.
وی در ادامه گفت: در تحقیقات به عمل آمده توسط مأموران محرز شد شاکی و برادرش دارای یک قطعه زمین مشاع بوده‌اند که برادر وی با تبانی یک بنگاه مشاور املاک و دسترسی به مدارک هویتی برادرش و جعل امضاء وی یک برگ قولنامه جعلی تنظیم کرده و سپس زمین مذکور را به بدون اطلاع دیگر شریک خود به فرد دیگری فروخته است.
رئیس پلیس آگاهی لرستان تصریح کرد: در اقدام بعدی، مأموران موفق به شناسایی متهم و محل اختفای وی شده و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.
وی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به بزه ارتکابی اعتراف کرده است، اظهار داشت: پس از تکمیل پرونده به مرجع ذی‌صلاح معرفی شد.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*