اخبار ویژه

  • شناسه : 30892
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
  • 91 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف جسد مجهول الهویه در مسجدسلیمان
کشف جسد مجهول الهویه در مسجدسلیمان

کشف جسد مجهول الهویه در مسجدسلیمان

به گزارش خبر روز، در پی تماس مردمی با مرکز اورژانس ۱۱۵ مبنی بر مشاهده فردی حدوداً ۵۵ ساله بدون علائم حیاتی در یکی از محلات مسجدسلیمان بلافاصله نیروهای اورژانس به محل مورد نظر اعزام و علیرغم این که فرد مورد نظر فاقد علائم حیاتی بود عملیات احیای قلبی ریوی (CPR) توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ […]

به گزارش خبر روز، در پی تماس مردمی با مرکز اورژانس ۱۱۵ مبنی بر مشاهده فردی حدوداً ۵۵ ساله بدون علائم حیاتی در یکی از محلات مسجدسلیمان بلافاصله نیروهای اورژانس به محل مورد نظر اعزام و علیرغم این که فرد مورد نظر فاقد علائم حیاتی بود عملیات احیای قلبی ریوی (CPR) توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ بر روی ایشان انجام که متاسفانه نتیجه ای در بر نداشت.

پس از آن از سوی مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان برای انتقال جسد با بیمارستان شفا مسجدسلیمان تماس برقرار می شود که آن ها اعلام می کنند سردخانه دچار مشکل است. همچنین به دلیل تکمیل ظرفیت سردخانه ۲۲ بهمن جسد تا لحظه انتشار این خبر همچنان به صورت مجهول الهویه در بخش اورژانس بیمارستان ۲۲ بهمن مانده است.از دلایل مرگ ایشان اطلاعی در دست نیست.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت