اخبار ویژه

  • شناسه : 18464
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۳۱
  • 203 بازدید
  • ارسال توسط :
کشته و مصدوم شدن ۱۲ نفر در تصادفی فجیع در خوزستان
کشته و مصدوم شدن ۱۲ نفر در تصادفی فجیع در خوزستان

کشته و مصدوم شدن ۱۲ نفر در تصادفی فجیع در خوزستان

به گزارش خبر روز؛ سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان خوزستان از کشته و مصدوم شدن ۱۲ نفر در یک سانحه رانندگی در سه راهی فکه خبر داد. سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان خوزستان از کشته و مصدوم شدن ۱۲ نفر در یک سانحه رانندگی در سه راهی فکه خبر […]

به گزارش خبر روز؛ سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان خوزستان از کشته و مصدوم شدن ۱۲ نفر در یک سانحه رانندگی در سه راهی فکه خبر داد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان خوزستان از کشته و مصدوم شدن ۱۲ نفر در یک سانحه رانندگی در سه راهی فکه خبر داد.

محمدامین زرگر سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان خوزستان گفت: ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه امروز، شنبه ۲۷ مهرماه، ۳ دستگاه دستگاه خودرو پراید، نیسان و تیبا بصورت تصادف زنجیره‌ای در محدوده پمپ بنزین سرخه به سمت سه راهی فکه باهم برخورد کردند.

او افزود: نیرو‌های امدادی مرکز اورژانس ۱۱۵ بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه به محل مذکور اعزام شدند.

زرگر اظهار داشت: متاسفانه در این حادثه ۴ نفر جان باختند و ۸ نفر دیگر نیز مصدوم شده و مصدومان حادثه به بیمارستان‌های شوش و اندیمشک انتقال یافتند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*