اخبار ویژه

  • شناسه : 25948
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
  • 124 بازدید
  • ارسال توسط :
کرونا و بی تفاوتی مردم/ ۹۰ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد
کرونا و بی تفاوتی مردم/ ۹۰ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد

کرونا و بی تفاوتی مردم/ ۹۰ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: طی 24 ساعت گذشته 90 نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد و یک نفر نیز جان خود را از دست داد.

به گزارش خبر روز از لرستان، دکتر محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ظهر شنبه ۲۷ اردیبهشت از آخرین آمار مبتلایان به کووید ۱۹ طی بیست‌وچهار ساعت گذشته خبر داد و گفت: تاکنون ۱۶ هزار و ۴۲۶ نمونه‌ی از بیماران مشکوک به «کووید ۱۹» در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است که تعداد ۱۴ هزار و ۵۳ نمونه پاسخ داده شده که از این عدد ۳ هزار و ۲۵ مورد مثبت و تعداد ۱۱ هزار و ۲۵۱ نمونه منفی اعلام شده است.
وی ادامه داد: از ۷۲۰ نمونه ارسالی در طی بیست‌وچهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان که شامل سه آزمایشگاه مرجع، بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد و شهرستان بروجرد می‌شود؛ ۹۰ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد.
نیکبخت با اعلام این‌که طی ۲۴ ساعت گذشته در لرستان یک فوتی جدید به علت کووید ۱۹ داشته‌ایم، افزود: متأسفانه تاکنون تعداد ۱۴۵ نفر از هم استانی‌ها به علت کووید ۱۹ جان باخته‌اند.
وی بیان داشت: تعداد ۵۴ نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت‌های پزشکی و درمانی هستند.
بر اساس اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از ابتدا تاکنون تعداد ۲ هزار و ۸۲۶ نفر که در لرستان مبتلا به کووید ۱۹ بوده‌اند پس از درمان به بهبودی کامل دست یافته‌اند.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*