اخبار ویژه

  • شناسه : 406
  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۰۶
  • 389 بازدید
  • ارسال توسط :
کاندیدای مو قشنگ آمد! + عکس
کاندیدای مو قشنگ آمد! + عکس

کاندیدای مو قشنگ آمد! + عکس

جالب‌ترین حواشی ۵۰ ساعت ثبت‌نام از داوطلبین کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبر روز از میزان، ثبت نام از داوطلبان دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری همراه با حاشیه هایی بود که برخی از جالب ترین این حواشی را در ادامه بخوانید:

کاندیدای مو قشنگ آمد

مردی با مدل موهای عجیب که سوژه خبرنگاران و عکاسان در ستاد انتخابات ریاست جمهوری شده بود، پس از ثبت نام به خوش و بش با اصحاب رسانه پرداخت.

رییس‌جمهور شوم با ترامپ مسابقه شنا می‌گذارم

داوطلب دیگری در واکنش به مواضع اخیر دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا، اظهار کرد: رییس جمهور شوم در کشور هند با ترامپ مسابقه شنا می گذارم. یکی از نکات جالب در مورد این داوطلب آن بود که به گفته خودش هیچ کفشی اندازه پای او نمی‌شود.

ثبت نام «مرکل گونه» یک بانو

تنها خانمی که در ساعات ابتدایی روز سه شنبه برای رئیس جمهور شدن اعلام آمادگی کرد؛ دلایل ثبت نام خود را اینگونه روایت کرد: زنان برای ریاست جمهوری مناسب تر هستند مانند مرکل، البته الگوی من مرکل نیست.

برادران دوقلو با شعار اشتغال آمدند

حوالی ظهر سه شنبه بود که حسن و حسین سید هادی دو برادر دوقلو متولد ۱۳۶۶ هم با شعار اشتغال برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شدند.

به پیغمبر، پیغمبرم! / برای نجات ایرانیان آمده ام!

فرد دیگری که ادعا می‌کرد که پیغمبر هست با حضور در ستاد انتخابات کشور کلکسیون داوطلبان ریاست جمهوری را تکمیل کرد؛ این فرد به خبرنگاران می گوید ادعای پیغمبری دارد و از طرف خدا مامور شده تا با رئیس جمهور شدن مردم را نجات بدهد.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  تجمع هواداران نامزدها در محیط های عمومی ممنوع است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*