اخبار ویژه

  • شناسه : 10282
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
  • 1226 بازدید
  • ارسال توسط :
کاشت نهال توسط مادران شهدا به یاد شهدای شهرستان مسجدسلیمان+ تصاویر
کاشت نهال توسط مادران شهدا به یاد شهدای شهرستان مسجدسلیمان+ تصاویر

کاشت نهال توسط مادران شهدا به یاد شهدای شهرستان مسجدسلیمان+ تصاویر

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان ؛ مراسم کاشت نهال در آستانه روز شهید و به یاد شهیدان و همچنین به مناسبت ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) در مسجدسلیمان برگزار شد.   علیرضا  ویسی شیخ رباط رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان گفت: به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و […]

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان ؛ مراسم کاشت نهال در آستانه روز شهید و به یاد شهیدان و همچنین به مناسبت ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) در مسجدسلیمان برگزار شد.

 

علیرضا  ویسی شیخ رباط رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان گفت: به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت و به نام شهدای والامقام ۸ سال دفاع مقدس این شهرستان همزمان با روز درختکاری،  ۲۲ نهال در آستانه روز بزرگداشت مقام و منزلت شهید کاشته شد.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان افزود: این مراسم معنوی با حضور تعدادی از مادران و خانواده گرانقدر شهدا، سرهنگ حسینی فرماندهی انتظامی مسجدسلیمان و هئیت همراه ، پرسنل بنیاد شهید ، اعضای انجمن همیاران محیط زیست و خبرنگاران برگزار شد.

لازم به ذکر است  این اقدام  پسندیده در منطقه تمبی و در محل یادمان شهدای نیروی انتظامی صورت پذیرفت.

تصاویر: امیر حیدری

.

.

.

.

.

.

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*