اخبار ویژه

  • شناسه : 3674
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۰۷
  • 504 بازدید
  • ارسال توسط :
کاسبی ترامپ از دعوای قطر
کاسبی ترامپ از دعوای قطر

کاسبی ترامپ از دعوای قطر

خبر روز / وزارت دفاع قطر شامگاه چهارشنبه اعلام کرد: دوحه قراردادی به ارزش ۱۲ میلیارد دلار برای خرید چندین فروند هواپیمای اف ۱۵ با واشینگتن امضا کرده است. به گزارش خبر روز، یک منبع آگاه بدون ذکر جزئیات این قرارداد گفت: «جیمز متیس» وزیر دفاع آمریکا و نمایندگانی از قطر هفته آینده با یکدیگر […]

خبر روز / وزارت دفاع قطر شامگاه چهارشنبه اعلام کرد: دوحه قراردادی به ارزش ۱۲ میلیارد دلار برای خرید چندین فروند هواپیمای اف ۱۵ با واشینگتن امضا کرده است.

به گزارش خبر روز، یک منبع آگاه بدون ذکر جزئیات این قرارداد گفت: «جیمز متیس» وزیر دفاع آمریکا و نمایندگانی از قطر هفته آینده با یکدیگر دیدار و قرارداد نهایی خرید هواپیمای اف ۱۵ را منعقد خواهند کرد.خبرگزاری رویترز گزارش کرد، این قرارداد علیرغم انتقادات اخیر «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا از حمایت قطر از تروریسم به امضا رسید. به گزارش فارس به نقل از «بلومبرگ» این قرارداد برای خرید ۳۶ جنگنده می‌باشد. همچنین پنتاگون اعلام کرد، فروش این جنگنده‌ها، همکاری امنیتی و قابلیت همکاری بین آمریکا و قطر را افزایش می‌دهد. شبکه خبری الجزیره همچنین گزارش کرد: ۲ فروند کشتی جنگی آمریکایی برای حضور در رزمایش مشترک با نیروی دریایی قطر، در شهر بندری دوحه پایتخت این کشور پهلو گرفتند. بزرگ‌ترین پایگاه نظامی آمریکا موسوم به «العدیده» در منطقه خلیج فارس و خاورمیانه نیز در قطر قرار دارد.

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*