اخبار ویژه

  • شناسه : 13877
  • ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷
  • 3360 بازدید
  • ارسال توسط :
کارگر شهرداری مسجدسلیمان توسط پلیس وظیفه شناس نجات یافت + فیلم و عکس
کارگر شهرداری مسجدسلیمان توسط پلیس وظیفه شناس نجات یافت + فیلم و عکس

کارگر شهرداری مسجدسلیمان توسط پلیس وظیفه شناس نجات یافت + فیلم و عکس

با سرعت عمل و از خودگذشتگی پلیس وظیفه شناس ناجا ستوانسوم محمد مراد باقری از نیروهای ناجا مستقر در اجرائیات شهرداری از مرگ حتمی نجات یافت.

پریسا طاهری – خبر روز / صبح دیروز سه شنبه مورخ ۱۶ آبان در پی بارندگی شدید در مسجدسلیمان و بسته شدن برخی مسیرهای ارتباطی و همچنین اعلام آماده باش توسط مدیریت بحران فرمانداری مسجدسلیمان واحد اجراییات شهرداری جهت بررسی و کمک به اهالی منطقه نفتک وارد عمل شدند که در حین ماموریت مهدی امیری یکی از کارگران اجرائیات شهرداری که قصد کمک رسانی به یکی از اهالی را داشت در کانال آب سقوط کرده و غرق شد. اما با سرعت عمل و از خودگذشتگی پلیس وظیفه شناس ناجا ستوانسوم محمد مراد باقری از نیروهای ناجا مستقر در اجرائیات شهرداری از مرگ حتمی نجات یافت.

شایان ذکر است که خانواده این کارگر از اکیپ اجرائیات شهرداری و پلیس ناجا تشکر نموده و همچنین لازم است شهردار، شورای اسلامی شهر و فرماندهی نیروی انتظامی نیز از پلیس وظیفه شناس، ستوانسوم محمدمراد باقری برای از خودگذشتگی و نجات جان این کارگر تقدیری درخور و شایسته داشته باشد.

همچنین واحد اجرائیات شهرداری مسجدسلیمان در چندین نقطه شهر نیز نسبت به کمک رسانی و رفع آب گرفتگی به شهروندان در این روز فعالیت داشته و در تمامی روزهای بارانی و بحرانی به صورت آماده باش به شهروندان خدمت رسانی می کند. 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*