اخبار ویژه

  • شناسه : 13601
  • ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • 2432 بازدید
  • ارسال توسط :
کارمندان شهرداری مسجدسلیمان دست از کار کشیدند/ حضور شهردار در بین اعتصاب کنندگان
کارمندان شهرداری مسجدسلیمان دست از کار کشیدند/ حضور شهردار در بین اعتصاب کنندگان

کارمندان شهرداری مسجدسلیمان دست از کار کشیدند/ حضور شهردار در بین اعتصاب کنندگان

به گزارش خبرنگار خبر روز از مسجدسلیمان صبح امروز کارمندان و کارگران واحدهای مختلف شهرداری در اعتراض به ۴ ماه حقوق عقب مانده خود دست به اعتراض زدند. این اعتصاب در حالی انجام گرفت که تا لحظه درج خبر ادامه دارد و شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان در بین معترضان حضور یافت و ضمن شنیدن مشکلات […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از مسجدسلیمان صبح امروز کارمندان و کارگران واحدهای مختلف شهرداری در اعتراض به ۴ ماه حقوق عقب مانده خود دست به اعتراض زدند.

این اعتصاب در حالی انجام گرفت که تا لحظه درج خبر ادامه دارد و شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان در بین معترضان حضور یافت و ضمن شنیدن مشکلات و گلایه های اعتصاب کنندگان از تلاش های شبانه روزی خود برای حل مشکلات اقتصادی و پرداخت حقوق های عقب مانده کارکنان شهرداری سخن گفت.

کارگران معترض از اوضاع اقتصادی نابسامان خود بسیار گلایه مند بودند و از شهردار و اعضای شورای شهر درخواست رسیدگی به مشکلات و پرداخت ۴ ماه حقوق عقب مانده خود داشتند.

احمد زمانپور رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان نیز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:جهت پیگیری مطالبات کارکنان شهرداری مسجدسلیمان امشب راس ساعت ۸ جلسه فوق العاده با حضور همه اعضای شورای شهر در دفتر شهردار برگزار می شود.

اخبار تکمیلی متعاقبا توسط این خبرگزاری انجام می شود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*