اخبار ویژه

  • شناسه : 3660
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
  • 693 بازدید
  • ارسال توسط :
کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان (مسجدسلیمان) از سازمان حسابرسی کل کشور گزارش قابل قبول گرفت
کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان (مسجدسلیمان) از سازمان حسابرسی کل کشور گزارش قابل قبول گرفت

کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان (مسجدسلیمان) از سازمان حسابرسی کل کشور گزارش قابل قبول گرفت

خبر روز / اگر چه در طول سال در چندین نوبت بنا به تدبیر مدیران ارشد بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از تمام کارخانجات زیر مجموعه حسابرسی داخلی بعمل می آید و اگر این بنیاد عریض و طویل از بدو انقلاب تاکنون توانسته سالم و سلامت بماند و درخت تنومند آن آفت نزند و در این […]

خبر روز / اگر چه در طول سال در چندین نوبت بنا به تدبیر مدیران ارشد بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از تمام کارخانجات زیر مجموعه حسابرسی داخلی بعمل می آید و اگر این بنیاد عریض و طویل از بدو انقلاب تاکنون توانسته سالم و سلامت بماند و درخت تنومند آن آفت نزند و در این آشفته بازار، از خطا های مالی مصون باشد و کرکره ی اختلاس، ریخت و پاشهای آنچنانی و اینچنانی را سه قفله کرده باشد اول به واسطه حاکم بودن و سپردن گلوگاه ها و مسئولیت ها به مدیرانی صالح وشایسته (انقلابی) بوده است و دیگری به جهت نظارتهای پی در پی خود این بنیاد است. 
به گزارش خبر روز و به نقل از روابط عمومی کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان سال مالی ۱۳۹۵ این کارخانه از سوی کارشناسان خبره سازمان حسابرسی کل کشور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که در نهایت گزارش مطلوب حاصل گردید. 
بدون شک زمانی اینچنین رتبه ای کسب می شود که تمام معاملات و فعالیت‌های مالی شفاف و بدون خش صورت گرفته باشد. 
وقتی همه چیز در یک اتاق شیشه ای رخ داده باشد دیگر چیزی برای پنهان کردن باقی نخواهد ماند، دیگر زد و بندی نخواهدبود، دیگر مناقصه ی بوداری و یا مزایده ی پنهانی نخواهد بود، دیگر انبار بی درب و پیکری نخواهد بود، پرداخت و دریافت زیر میزی نخواهد بود، در آلومینیوم مسجدسلیمان همه چیز در یک اتاق شیشه ای بوده و خواهد بود از برگزاری مناقصه های ریز ودرشت، از مزایده های خرد تا کلان، پیمانکاری های کوچک تا بزرگ، از آزمون تا استخدام همه گام ها شفاف و صادقانه انجام شده است، آلومینیوم از کلنگ زنی تاکنون بواسطه کار جهادی از شهروندان نمره بیست گرفته است.  
اما چرا نسبت به برداشتن موانع پیش رو این کارخانه نامهربانی شده و می شود بحثی است که در مجالی دیگر مفصل به آن خواهیم پرداخت. 

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*