اخبار ویژه

  • شناسه : 26870
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۶:۵۵
  • 115 بازدید
  • ارسال توسط :
کارت اهدایی بنیاد مستضعفان در فرمانداری دیلم به سرقت رفت!
کارت اهدایی بنیاد مستضعفان در فرمانداری دیلم به سرقت رفت!

کارت اهدایی بنیاد مستضعفان در فرمانداری دیلم به سرقت رفت!

به گزارش خبر روز، بنیاد مستضعفان دراقدامی حمایتی و نوع‌دوستانه تعدادی کارت هدیه پنج میلیون ریالی برای ملوانان آسیب دیده از ویروس کرونا در استان بوشهر اختصاص داد که بخشی از آن به این قشر در شهرستان دیلم اختصاص یافته بود. یک مقام آگاه در دیلم به خبرگزاری دولتی ایرنا گفت: از مجموع یک هزار […]

به گزارش خبر روز، بنیاد مستضعفان دراقدامی حمایتی و نوع‌دوستانه تعدادی کارت هدیه پنج میلیون ریالی برای ملوانان آسیب دیده از ویروس کرونا در استان بوشهر اختصاص داد که بخشی از آن به این قشر در شهرستان دیلم اختصاص یافته بود.

یک مقام آگاه در دیلم به خبرگزاری دولتی ایرنا گفت: از مجموع یک هزار سهمیه کارت اهدایی ۹۵۰ عدد آن در بین ملوانان توزیع و ۵۰ عدد از این کارت‌ها در فرمانداری به سرقت رفت.

وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود، افزود: سرقت کارت‌ها به اطلاع نیروی انتظامی و دستگاه‌های ذی ربط رسانده شده و با استفاده از دوربین مداربسته و سایر اقدامها تلاش برای شناسایی سارق یا سارقان ادامه دارد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت