اخبار ویژه

  • شناسه : 19996
  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۴:۵۰
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :
چین: اقدام آمریکا در اعلام هشدار مسافرتی «نابجا» بود
چین: اقدام آمریکا در اعلام هشدار مسافرتی «نابجا» بود

چین: اقدام آمریکا در اعلام هشدار مسافرتی «نابجا» بود

به گزارش خبر روز به نقل از رویترز، «هوآ چونائینگ» سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز جمعه اعلام کرد که تصمیم ایالات متحده برای بالا بردن سطح هشدار خود در مورد سفر به چین اقدامی مغایر با واقعیتهای موجود و همچنین نابجا بود. این در حالی است که سازمان جهانی بهداشت از کشورها خواسته است تا […]

به گزارش خبر روز به نقل از رویترز، «هوآ چونائینگ» سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز جمعه اعلام کرد که تصمیم ایالات متحده برای بالا بردن سطح هشدار خود در مورد سفر به چین اقدامی مغایر با واقعیتهای موجود و همچنین نابجا بود.

این در حالی است که سازمان جهانی بهداشت از کشورها خواسته است تا از اعلام ممنوعیتهای مسافرتی بپرهیزند؛ با این حال وزارت خارجه آمریکا سطح هشدار مسافرتی برای سفر به چین را در سطحی برابر با هشدار مسافرتی به عراق و افغانستان اعلام کرد.

گفتنی است که ایالات متحده و سایر کشورها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا- که از شهر ووهان چین آغاز شده و تاکنون حدود ۲۱۳ قربانی گرفته است- تدابیر لازم را اتخاذ کرده اند. تا امروز بیش از ۹۸۰۰ نفر درسرتاسر جهان به این ویروس مبتلا شده اند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.