اخبار ویژه

  • شناسه : 5219
  • 06 آگوست 2017 - 19:49
  • 358 بازدید
  • ارسال توسط :
چگونه بیمار قلبی بدون آنژیوگرافی و به کمک طب سنتی درمان شود؟!
چگونه بیمار قلبی بدون آنژیوگرافی و به کمک طب سنتی درمان شود؟!

چگونه بیمار قلبی بدون آنژیوگرافی و به کمک طب سنتی درمان شود؟!

یک متخصص قلب و عروق گفت: تدابیر طب سنتی در بیماری‌های قلبی و عروقی موجب کاهش ۹۰ درصدی آنژیوگرافی خواهد شد چرا که با کمک طب سنتی می‌توان به بیماران به‌خصوص بیماران قلبی کمک کرد.

به گزارش خبر روز، رحیم فیروزی درباره استفاده از روشهای طب سنتی برای درمان بیماران قلبی اظهار کرد: سیستم طب سنتی پتانسیل‌ بسیار بالایی در درمان بسیاری از بیماری‌ها دارد که می‌تواند بسیاری از هزینه‌ها را کم کند و برای بسیاری از بیماران راه‌گشا باشد و طب سنتی معنای واقعی اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: با توجه به بودجه هنگفتی که در کشورمان برای سیستم بهداشتی درمانی صرف می‌شود، می‌توان با طب سنتی هزینه‌های درمان مردم را کاهش داد؛ به طور نمونه، تدابیر طب سنتی در بیماری‌های قلبی و عروقی موجب کاهش ۹۰ درصدی آنژیوگرافی خواهد شد چرا که با کمک طب سنتی می‌توان به بیماران به‌خصوص بیماران قلبی کمک کرد.

این متخصص قلب و عروق و دستیار تخصصی طب سنتی ایران تصریح کرد: روش‌های درمانی که امروزه در طب نوین مورد استفاده است، خطرات و عوارضی دارد که در هیچ کتب طبی به آن اشاره نشده است, آنژیو‌گرافی یکی از روش‌های درمانی است که خطرات زیادی دارد و هزینه زیادی بر دوش بیمار و نظام بهداشتی می‌گذارد.

فیروزی خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها و موادی که در این روش‌های درمانی به کار برده می‌شود, وارداتی هستند و ارز از مملکت ما خارج می‌شود؛ بسیاری از بیماران با شنیدن اینکه باید آنژیو شوند، دچار استرس می‌شوند که این استرس از بیماری آنها به مراتب سخت و بیمار کننده‌‌تر است که با طب سنتی می‌توان بسیاری از این مشکلات را کاهش داد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*