اخبار ویژه

  • شناسه : 5099
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
  • 306 بازدید
  • ارسال توسط :
چمران: منکر اشتباهات جمنا نیستیم/ کارمان را با قدرت ادامه می‌دهیم
چمران: منکر اشتباهات جمنا نیستیم/ کارمان را با قدرت ادامه می‌دهیم

چمران: منکر اشتباهات جمنا نیستیم/ کارمان را با قدرت ادامه می‌دهیم

عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از عزم اعضای هیئت موسس این جبهه برای آسیب‌شناسی عملکرد خود در انتخابات ۹۶ خبر داد.

به گزارش خبر روز،مهدی چمران عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، در پاسخ به سوالی مبنی بر درخواست برخی شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی برای بررسی عملکرد جبهه مردمی در انتخابات ۹۶، گفت: این طبیعی است که ما به عنوان یک تشکل مردمی سیاسی عملکرد خود را به صورت دقیق بررسی و نقاظ ضعف و قوت خود را شناسایی کنیم منتهی این آسیب‌شناسی چارچوبی دارد که باید بر اساس آن، چارچوب آسیب‌شناسی را دنبال کرد.

 وی با بیان اینکه، هیچ کس نمی‌گوید که جبهه مردمی در انتخابات ۹۶ مرتکب هیچ اشتباهی نشد، افزود: بحث اصلی و اساسی ما در انتخابات ۹۶، متحد کردن نیروهای انقلاب بود که ما در این بحث موفق بوده‌ایم؛ البته باید تلاش بیشتری کنیم و ارتباط با گروه‌های مردمی را بیش از پیش کرده و زمینه مشارکت بالاتر مردم در عرصه های سیاسی را فراهم کنیم.

چمران گفت: ما جلسات متعددی درباره انتخابات ۹۶ داشته ایم و معتقدیم که باید کارمان با قدرت بیشتری دنبال کنیم چرا که ما یک تشکل فصلی یا انتخاباتی نیستیم که بعد از انتخابات دچار خمودگی شویم؛ ما یک تشکل مردمی هستیم و قصد داریم همیشه در عرصه دفاع از حقوق مردم در صحنه باشیم؛ لذا قصد داریم جلساتی را در آینده برای بررسی عملکرد جبهه مردمی در انتخابات ۹۶ داشته باشیم و بررسی کنیم که در کدام موارد و بخش‌های اشکال داشته‌ایم تا این اشکالات را در آینده رفع کنیم.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*