اخبار ویژه

 • شناسه : 17239
 • ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱:۲۵
 • 922 بازدید
 • ارسال توسط :
چرا چشمانتان را به روی تخلفات پیش امده شهرستان مسجد سلیمان بسته اید
چرا چشمانتان را به روی تخلفات پیش امده شهرستان مسجد سلیمان بسته اید
انتقاد شدید ستاد های دکتر روحانی در شهرستان مسجدسلیمان به سازمان بازرسی کل کشور:

چرا چشمانتان را به روی تخلفات پیش امده شهرستان مسجد سلیمان بسته اید

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان مهران حسنوند رییس ستاد دکتر روحانی در شهرستان مسجدسلیمان در خصوص اتفاقات و تخلفات پیش آمده در استان خوزستان و شهرستان مسجدسلیمان طی دو سال گذشته ابراز داشت که مکرراً از طریق رسانه ها در خواست ورود سازمان بازرسی را به مسائل استان و شهرستان مسجدسلیمان اعلام کردیم که […]

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان مهران حسنوند رییس ستاد دکتر روحانی در شهرستان مسجدسلیمان در خصوص اتفاقات و تخلفات پیش آمده در استان خوزستان و شهرستان مسجدسلیمان طی دو سال گذشته ابراز داشت که مکرراً از طریق رسانه ها در خواست ورود سازمان بازرسی را به مسائل استان و شهرستان مسجدسلیمان اعلام کردیم که متاسفانه تا به امروز هیچ اتفاقی نیفتاده است. 

حسنوند اضافه نمود تخلفات متعددی در سطح شهرستان به صورت مکرر مشاهده می‌شود اما هیچ دستگاهی حاضر به برخورد با این افراد نمی شود.

حسنوند افزود از این بدتر نیست که بعضی از پدر خواندگان چند سال بر این شهر حکومت می کنند هر چه که اراده می کنند انجام میدهند و هر کسی که با آنها همسو نباشد مورد تخریب واقع میشود.

حسنوند تاکید کرد این ظلم مکرر روح و روان مردم شهرستان را آزرده نموده است. چرا دستگاه های بازرسی و نظارتی چشم خود را به روی این مسائل بسته اند.

در پایان مهران حسنوند با یادآوری نتایج انتخابات گذشته و رای ۴۷ هزار نفری به دکتر روحانی توسط مردم نجیب، دلسوز و انقلابی مسجدسلیمان خواستار اصلاح امور در این استان و شهرستان شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

۱ دیدگاه

 1. این مسئول عجب آدم پروویی بوده

  طرف هنوز نمیدون ِ که بیشترین تخلفات در شهرستان با آمدن همین دولت و رئیس جمهور شکل گرفته است

  دیگه همه ی دنیا میدانند که رای دادن در در ایران بیشتر تفریح است، …

  بیشترین تخلفات در ادارات دولتی هستند
  شهرداری پرچمدار تخلفات است متاسفانه

  اصلا یه سوال.:

  خدمات شهرداری مسجدسلیمان را نام ببرید

  اصحاب رسانه، از سکوت خود دست بردارید،

  ب امید شهری برای زندگی،

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*