اخبار ویژه

  • شناسه : 636
  • ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
  • 1244 بازدید
  • ارسال توسط :
چرا پراید از رده خارج نشد!؟ + عکس
چرا پراید از رده خارج نشد!؟ + عکس

چرا پراید از رده خارج نشد!؟ + عکس

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به کاهش سهم تولید پراید در بین تولیدات این کارخانه، تأکید کرد تا زمانی که تقاضا برای خرید این خودرو وجود دارد، از رده خارج نخواهد شد.

به گزارش خبر روز، مهدی جمالی در واکنش به اظهارات رئیس سازمان استاندارد مبنی بر توقف خط تولید چند خودروی غیراستاندارد، گفت: سازمان استاندارد ورود و خروج خودرو از خط تولید را اعلام نمی‌کند، بلکه استانداردهای آن را تعیین می‌کند.

وی با بیان اینکه خودروی پراید از تمامی استانداردهای کنونی سربلند عبور کرده است، افزود: خودروی پراید از تمام استانداردهای آتی عبور می کند و شماره گذاری می شوند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: ۹۰ درصد محصولات سایپا در سال ۸۹ پراید بوده است، که در سال ۹۵ به ۳۴ درصد محصولات این مجموعه رسیده است.

وی با بیان اینکه “مقرر شده در سال ۹۶ حدود ۲۲ درصد تولیدات سایپا پراید باشد”، یادآور شد: برنامه‌ریزی صحیحی طراحی شده که با توجه به تقاضای بازار و وضعیت استاندارد، تولید محصولات مدیریت شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: بحث از رده خارج شدن پراید وجود ندارد و تا زمانی که تقاضا وجود دارد و می‌توان تأییدیه استاندارد را گرفت، پراید تولید می‌شود و نمی‌توان به تقاضای بازار پاسخ نداد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  اعلام وضعیت فوق العاده در استان خوزستان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*