اخبار ویژه

  • شناسه : 15016
  • ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶
  • 191 بازدید
  • ارسال توسط :
پیکر آخرین مفقودی حادثه واژگونی قایق در گمیشان پیدا شد
پیکر آخرین مفقودی حادثه واژگونی قایق در گمیشان پیدا شد

پیکر آخرین مفقودی حادثه واژگونی قایق در گمیشان پیدا شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان از پیدا شدن پیکر آخرین مفقودی حادثه واژگونی قایق در گمیشان خبرداد.

 به گزارش خبر روز علی بهرامی با اعلام این خبر گفت: در پی حادثه تلخ واژگونی قایق حامل ۲۵ تن از نیروهای محلی در گمیشان که برای کمک رسانی و ایمن سازی کانال های آب به منظور جلوگیری از ورود سیلاب به مناطق مسکونی تلاش می کردند، ۶ نفر مفقود شدند.

وی ادامه داد: از همان لحظات اولیه حادثه، پلیس و سایر تیم های امدادی با تمام امکانات، عملیات جستجو به منظور یافتن افراد مفقود شده را آغاز که جسد ۵ نفر آن در ساعات اولیه کشف کردند.

این مقام مسئول افزود: تلاش ها برای یافتن تنها مفقودی حادثه ادامه داشت تا اینکه پس از گذشت ۶ روز جستجوی بی وقفه، ماموران دریابانی ترکمن موفق شدند با کمک دیگر نیروهای امدادی سرانجام پیکر مفقودی دیگر در اعماق رودخانه شناسایی و به بیرون از آب منتقل کنند. 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان در خاتمه از مردم خواست برای هرگونه امداد رسانی در مناطق سیل زده به توصیه های پلیس و دستگاه های امدادی توجه کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*