اخبار ویژه

  • شناسه : 1397
  • ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۰۰
  • 1206 بازدید
  • ارسال توسط :
پیش کسوتان دارایی هفت تپه ۵ / شاهین اهواز ۰
پیش کسوتان دارایی هفت تپه ۵ / شاهین اهواز ۰

پیش کسوتان دارایی هفت تپه ۵ / شاهین اهواز ۰

به گزارش خبر روز، در روز گذشته راس ساعت ۱۷:۴۵ بین تیم های فوتبال پیشکسوتان دارایی هفت تپه و شاهین اهواز یک مسابقه دوستانه در زمین چمن واش واتر شرکت نفت انجام شد، که پس از ۹۰ دقیقه، بازی با پیروزی پیشکسوتان دارایی هفت تپه و با نتیجه ۵ بر ۰ به پایان رسید. از […]

به گزارش خبر روز، در روز گذشته راس ساعت ۱۷:۴۵ بین تیم های فوتبال پیشکسوتان دارایی هفت تپه و شاهین اهواز یک مسابقه دوستانه در زمین چمن واش واتر شرکت نفت انجام شد، که پس از ۹۰ دقیقه، بازی با پیروزی پیشکسوتان دارایی هفت تپه و با نتیجه ۵ بر ۰ به پایان رسید.

از حاشیه حائز اهمیت و خوب این مسابقه، دیدار دوستان قدیمی بعد از ۲۰ سال بود که اشک شوق را از چشمانشان جاری ساخت. در این مسابقه مربیگری تیم پیشکسوتان دارایی هفت تپه را عبدالرضا بنی چعب و هدایت تیم شاهین اهواز را بابک بهنیا بر عهده گرفتند. در پایان این مسابقه دوستانه پیشکسوتان زیادی در میان تماشاگران به چشم میخوردند که برای دیدن بازی آمده بودند.

در حاشیه این دیدار بعد از اینکه همه یکدیگر را در آغوش کشیدند، با ذکر صلوات و فاتحه یادی از مربیان گذشته و خوبی که از یاد رفتنی نیستند، شد. و از مربیان پیشکسوت از جمله: عمو مهدی، مجید چهارلنگی و احمد بنی چعب تقدیر شد و پس از انجام مراسم تقدیر همگی مستطیل سبز را به امید مسابقه ای دوباره ترک کردند.

تیم پیشکسوتان فوتبال به ترتیب؛
ایستاده سمت راست عبارتنداز: قاسم صادقی، حسین خرم نظری، مردانی، محمد حیدری زاده، مجید سیلاوی، شهرام نجفی، علیرضا دباش، فرزادحسین پور(کاپیتان تیم)، فرشاد، محسن رنجبر، عزیز مولازاده، فرزاد امیری، غلامرضا مرادی، زاهد سیلاوی (از بزرگان) و عباس خرم نظری

نشسته از راست: فرشاد عبداللهی، علی مکوندی، جمیل عامری، رضاحسین پور، رضا شادکام، حمید سیلاوی، منصور حیدری زاده، حسن کریم پور، عبدالرضا بنی چعب (مربی تیم پیشکسوتان هفت تپه)

گزارش از: پریسا مستقیم خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز خوزستان

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  ایران طی یک سال بمب هسته‌ای می‌سازد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*