اخبار ویژه

 • شناسه : 5474
 • 13 آگوست 2017 - 15:00
 • 469 بازدید
 • ارسال توسط :
پیش بازی صبای قم-نفت مسجدسلیمان؛ شاگردان فکری در تکاپوی دومین پیروزی!
پیش بازی صبای قم-نفت مسجدسلیمان؛ شاگردان فکری در تکاپوی دومین پیروزی!

پیش بازی صبای قم-نفت مسجدسلیمان؛ شاگردان فکری در تکاپوی دومین پیروزی!

دو تیم صبای قم و نفت مسجد سلیمان در چارچوب رقابت های هفته دوم لیگ دسته دوم به مصاف یکدیگر می روند.

به گزارش خبر روز؛ صبایی ها هفته گذشته در حالی که تنها چند روز دور هم جمع شده بودند و تشکیل تیم داده بودند دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند در اراک یاران علی حنطه را متوقف کنند و یک امتیاز شیرین تر از عسل را با خود به قم بیاورند اما در سوی دیگر ماجرا تیم نفت مسجد سلیمان دست به کار بزرگی زد و در خانه در نتیجه ای عجیب موفق شد ماشین سازی را با سه گل رهسپار خانه کند.

شاگردان فکری مصمم بر این می باشند تا در مقابل صبا به پیروزی برسند تا به روند بردهای خود همچنان ادامه بدهند اما در سوی دیگر ماجرا صبایی ها بی شک به آب و آتش می زنند تا در مقابل مسجد سلیمانی ها بازنده نباشند.

نبرد دو تیم می تواند نبرد دو مربی با تاکتیک لیگ یک نیز قلمداد شود چرا که مسجد سلیمانی ها در هفته گذشته فوتبال با کلاسی را در مقابل یاران رسول خطیبی در ماشین سازی به نمایش گذاشتند و موفق شدند سه امتیاز حساس هفته اول را در خانه نگه دارند. بختیاری زاده نیز هنر خود را به خوبی نشان داد چرا که صبایی را تحویل گرفت که کسی انتظار معجزه از آن را ندارد اما وی با حربه ای خاص موفق شد یک امتیاز را برای صبا بدست آورد.

ترکیب احتمالی دو تیم

صبای قم: محمد رضا وفایی ، داوود بهادری ، مجتبی مبینی پور ، محمد عرب خراسانی ، حمید پاکیزه ، اسامه کاویانپور ، سجاد کرمان ، مسعود ابرقویی ، آرش عبدلی ، فردین باباجانی ، حبیب سعادتی

نفت مسجد سلیمان: یوسف بهزادی – احمد حجتی – علی گودرزی – عباس یحیی بیگی – علی دوستدار – مجید ایوبی – میلاد خدایی – پیمان میری – احمد داوودی – حمید نعمتی – محمد علینژاد

این دو تیم تاکنون دو بار به مصاف هم رفتند که سهم هر کدام از تیم ها یک پیروزی بوده است.

گفتنی است این دیدار راس ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار خواهد شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

۱ دیدگاه

 1. امین حاتمی

  درود بر شما خانم طاهری
  تشکر از مطالب مفیدتان ولی کاش به فکر کارگران سیمان کارون هم باشید و درباره رفتار ظالمانه…. کاری نسبت به آنها هم مطالبی بزنید.
  من دلیل اینکه اخباری از سیمان کارون نمی زنید را نمی دانم، فقط امیدوارم که…….

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*