اخبار ویژه

  • شناسه : 24949
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
  • 82 بازدید
  • ارسال توسط :
پیشرفته ترین تانک های روسی در راه سوریه
پیشرفته ترین تانک های روسی در راه سوریه

پیشرفته ترین تانک های روسی در راه سوریه

خبر روز / دنیس مانتوروف، وزیر صنعت و تجارت روسیه در مصاحبه‌ای با شبکه ماهواره‌ای “روسیه ۱” درباره اخبار منتشر شده از آزمایش تانک تی۱۴ آرماتا در سوریه اظهار کرد: بله، این خبر صحت دارد و این تانک در سوریه عملیاتی شده است. مانتوروف گفت: این تانک‌ها جهت اطمینان از تمامی عیوب‌شان در شرایط جنگی […]

خبر روز / دنیس مانتوروف، وزیر صنعت و تجارت روسیه در مصاحبه‌ای با شبکه ماهواره‌ای “روسیه ۱” درباره اخبار منتشر شده از آزمایش تانک تی۱۴ آرماتا در سوریه اظهار کرد: بله، این خبر صحت دارد و این تانک در سوریه عملیاتی شده است.

مانتوروف گفت: این تانک‌ها جهت اطمینان از تمامی عیوب‌شان در شرایط جنگی به سوریه ارسال شدند و این نوع دقیقا از جمله آزمایش‌هایی است که در سوریه در دست اجراست و در زمینه دستیابی به ساختار نهایی تانک که به ارتش روسیه تحویل داده خواهد شد، کمک خواهد کرد.

وزیر صنعت و تجارت روسیه با اشاره به اینکه تانک‌های تی۱۴ به دلیل به‌روزرسانی‌ها و آزمایش‌های بیشتر گران‌قیمت هستند، گفت: تحویل این نوع تانک به ارتش در سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد، این تانک در چارچوب قرارداد امضا شده به ارتش افزوده خواهد شد.

وی افزود: این تانک از نظر فنی پیشرفته و برخوردار از جدیدترین تکنولوژی‌هاست و ضمن در نظر گرفتن خواسته‌های مشتری اصلی یعنی وزارت دفاع طراحی ویژه‌ای دارد.

مانتوروف در پایان تاکید کرد: قیمت تمام شده این تانک با افزایش حجم تولید و ارسال کاهش خواهد یافت.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت