اخبار ویژه

  • شناسه : 6563
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
  • 2239 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس
پیام رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس

پیام رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس

رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با صدور پیامی ، آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، سال تحصیلی و بازگشایی مدارس را تبریک گفت.

به گزارش خبر روز، فرضعلی علیجانی رئیس شورای اسلامی شهرمسجدسلیمان در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس ، سال جدید تحصیلی و بازگشایی مدارس را به اصحاب تعلیم و تربیت تبریک گفت .متن پیام بدین شرح است: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

(پروردگارا از جانب خود برما رحمت فرست و امور ما را با رشد و بالندگی همراه کن)

 

اول مهر ماه و آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس بی شک این تقارن زیبا بی حکمت نبوده است. ماه مهر آغاز بهار تعلیم و تربیت و شکوفائی هر چه بیشتر عقل، اندیشه، تفکر و علم است و هفته دفاع مقدس ، یادآور ایثارگری و مقاومت و عزت و عظمت ملت ایران اسلامی است .

 

اول مهر رسید و جوانان و نوجوانان مسجدسلیمان بزرگ که سرمایه های آینده این مرز و بوم هستند ، عازم مراکز آموزشی می شوند تا هر چه بیشتر یاد بگیرند و میروند تا علوم ، تجربه ها و تاریخ را بیاموزند، بی شک مدرسه دومین خانه و مامن آینده سازان و نخستین نهاد اجتماعی برای ورود به دنیای جدیدی است که از اکنون باید در آن تمرین خودباوری، علم اندوزی و نگاه توسعه نگر داشت.

 

شهرستان مسجدسلیمان با پتانسیلهای فکری و معنوی و برخورداری از نیروی زبده و کار آزموده مرهون تلاش بی وفقه معلمان و فرهنگیان دلسوزی است که در همین مدارس درس عشق دادند و مشق ایمان کردند.

 

باید سعی شود با تقویت بنیه های علمی و زیرساختهای آموزشی و توجه بیش از پیش به امر مهم پرورش زمینه رشد فکری و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان را فراهم نموده و با تبیین اهداف میان مدت و بلند مدت ارتقاء شاخص های علمی و پرورشی را ترسیم کرد.

 

همه فرهنگیان محترم شهرستان مسجدسلیمان اعم از معلمان ، مربیان، مدیران و استادان دانشگاه سعی کنند افزایش راندمان علمی و ارتقاء شاخصهای فرهنگی را از اولویتهای مهم خود تلقی کنند و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری گام بردارند و بیش از گذشته همت ورزند.

 

دانش آموزان و دانشجویان مسجدسلیمان بزرگ سعی کنند بر اساس رسالت خطیر و ذاتی خود تلاش در راستای تحصیل همراه با تهذیب را دوچندان کرده و توسعه فرهنگی و کمک به آینده مسجدسلیمان بزرگ را مد نظر داشته باشند.

 

در پایان اینجانب آغاز مهر ماه و بازگشایی مدارس را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان عزیز و فرهنگیان ، معلمان و اساتید فرهیخته تبریک و تهنیت عرض می نمایم و تقارن این ایام با هفته بزرگداشت دفاع مقدس که خود مکتب اصیلی از درس های الهی و انسانی و گنجینه ای گرانبها در تعالی روحیه ایثار و شهادت و از جان گذشتگی است را به تمامی حماسه سازان تبریک عرض نموده و ضمن گرامیداشت رشادتهای این عزیزان امیدوارم که با توسل به امام عصر(عج) و در سایه مقام معظم رهبری در مسیر زندگی موفق و موید باشید.

فرضعلی علیجانی رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*