اخبار ویژه

  • شناسه : 3842
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
  • 441 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تقدیر نایب رئیس فراکسیون امید از حمله موشکی سپاه
پیام تقدیر نایب رئیس فراکسیون امید از حمله موشکی سپاه

پیام تقدیر نایب رئیس فراکسیون امید از حمله موشکی سپاه

خبر روز / محمدرضا تابش نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پی حمله موشکی سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی داعش در منطقه دیرالزور سوریه، با صدور پیامی از اقداما مقتدرانه سپاه پاسداران تقدیر کرد. متن کامل پیام محمدرضا تابش به شرح زیر است: به نام خدا واکنش مقتدرانه نظام، […]

خبر روز / محمدرضا تابش نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پی حمله موشکی سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی داعش در منطقه دیرالزور سوریه، با صدور پیامی از اقداما مقتدرانه سپاه پاسداران تقدیر کرد.

متن کامل پیام محمدرضا تابش به شرح زیر است:

به نام خدا
واکنش مقتدرانه نظام، توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حملات تروریستی اخیر داعش در تهران که با موشک‌های میان‌بُرد زمین به زمین از پایگاه‌های موشکی داخل خاک ایران، مقر تروریست‌ها در منطقه دیرالزور سوریه را هدف قرار داد، اقدامی ستودنی است که عزم جزم نیروهای مسلح و ملت شریف ایران برای مقابله با تروریسم و هر آنچه امنیت ایران عزیز را به خطر بیاندازد، نشان می‌دهد و پیام روشنی است به قدرت‌های پیدا و پنهان حامی تروریست‌ها و دنباله‌های حقیر و زبون منطقه‌ای آنها؛ که ناامن کردن جمهوری اسلامی امنیت آنها را نیز به خطر خواهد انداخت.
روح امام و شهدا و شهید تهرانی مقدم شاد و قرین رحمت الهی.
محمدرضا تابش
نایب رئیس فراکسیون امید و نماینده مردم اردکان در مجلس

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*