اخبار ویژه

  • شناسه : 26631
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
  • 157 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادی خرمشهر
پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادی خرمشهر

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادی خرمشهر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان طی پیامی فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادی خرمشهر را تبریک گفت.

به گزارش خبر روز از لرستان، متن پیام صارم رضایی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خرداد ، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان ، استقامت و پایداری ملت ایران ، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان امام خمینی (ره) است ڪه فرمود: “خرمشهر را خدا آزاد ڪرد ”

تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است ڪه هر یڪ به عنوان تابلوی افتخاری ثبت و همچون سپهری پرستاره می درخشند. در این میان،حماسه آزاد سازی خرمشهر ، به عنوان نقطه عطفی به شمار می آید ڪه با مدد الهی و با صلابت و فداڪاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم ، به منصه ظهور رسید.

بی شڪ آزادی خرمشهر جاودان را باید مرهون تلاش و استقامت انسان های خود باور و خدا محوری دانست ڪه پیام آزادی و آزادگی را فریاد ڪشیدند و در لبیڪ به رهبر و مقتدای خویش داستان عشق و دلدادگی به ولایت را ماندگار نمودند.

آزادی خرمشهر نشان داد ڪه وقتی جبهه ڪفر و استڪبار با همه امڪانات مادی، رسانه ای و نظامی خود در یڪ طرف و ایمان و اعتقاد راسخ به خدا و شهادت با پشتوانه مڪتب حسینی و عاشورایی در طرف دیگر قرار می گیرند، پیروزی در این عرصه با ڪسانی است ڪه برای خدا حرڪت ڪرده و در این راه از جان و مال خود گذشتند و برای تحقق آرمانهای نظام الهی همه هستی خود را فدا نمودند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون ڪفن عملیات فتح خرمشهر و امام شهیدان، سالروز این نصر بزرگ الهی را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه مردم شهید پرور لرستان، خصوصاً خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس تبریڪ و تهنیت عرض نموده، توفیقات همگان را در مسیر پاسداشت از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از درگاه ایزدمنان مسئلت دارم.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*