اخبار ویژه

  • شناسه : 15362
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸
  • 167 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت روز جهانی کارگر و هفته معلم
پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت روز جهانی کارگر و هفته معلم

پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت روز جهانی کارگر و هفته معلم

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه خبری پلیس “فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان” با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر را به کارگران زحمت کش و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و روز معلم را به فرهنگیان متعهد تبریک گفت. “سرهنگ کارآگاه علی حسینی” در این […]

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه خبری پلیس “فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان” با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر را به کارگران زحمت کش و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و روز معلم را به فرهنگیان متعهد تبریک گفت.

“سرهنگ کارآگاه علی حسینی” در این پیام آورده است: ۱۱ اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر، فرصت مغتنمی برای تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی است که به عنوان یکی از مهمترین عناصر پیشرفت، توسعه، بالندگی و خوداتکایی هر جامعه ای محسوب می شوند.

کارگران در دین مبین اسلام از جایگاه بس ارزشمندی برخوردار هستند تا آنجائی که حضرت رسول اکرم(ص)بر دستان کارگر بوسه زد و فرمودند ((این دستی است که در آتش جهنم نمی سوزد و کسی که از دسترنج خود روزی اش را فراهم کند، خداوند با نظررحمت به او می نگرد)) بدیهی است که بوسیدن دست کارگر از سوی بزرگترین پیامبر خدا (ص) ارزش عالی و اهمیت بی نظیر کار وتلاش برای رزق حلال را نشان می دهد.

۱۲ اردیبهشت ماه روز شهادت استاد شهید دکترمرتضی مطهری، بیانگر ایثار و تلاش سازنده ی معلمان متعهدی است که سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را در سرلوحه کار خود قرار داده و با انتقال ارزشهای علمی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشور را فراهم نموده اند.

وی در ادامه افزود: معلمان همواره نقشی سازنده و سرنوشت ساز دارند؛ زیرا کار معلمان هدایت جامعه به سمت پیشرفت و علم آموزی می باشدو اینجانب بر خود لازم می دانم،ضمن تبریک روز جهانی کارگر و هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم، موفقیت روز افزون تمامی کارگران زحمت کش و فرهنگیان متعهد و خدوم را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*