اخبار ویژه

  • شناسه : 5315
  • ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۹
  • 301 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک فرماندار هویزه به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار
پیام تبریک فرماندار هویزه به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

پیام تبریک فرماندار هویزه به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

در دنیای کنونی این خبرنگاران رسانه ها هستند که با تیزهوشی ودقت، نقش واسطه بین مردم و مسئولان را ایفا می کنند. آن ها، از یک طرف درد دل مردم را می شنوند و به مقامات بالا انتقال می دهند، و از سوی دیگر، پاسخ های مسئولان را به آگاهی مردم می رسانند.واز دیگر وظایف خبرنگاران است که به بالندگی نظام و نیز پاسخگو بودن مسئولان یاری می رسانند

پیام تبریک فرماندارهویزه به مناسبت روز خبرنگار
متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستندو به راستی چه زیباست اندیشه ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه هایی که در خدمت بیان حق برآید.

خبرنگاران و روزنامه نگاران باخلق بهترین آثار و واژه ها در تلاش انددرد و مشکلات همه مردم را بازگو کنند اما وقتی که به مشکلات خود می رسند چیزی نمی نویسد.

در دنیای کنونی این خبرنگاران رسانه ها هستند که با تیزهوشی ودقت، نقش واسطه بین مردم و مسئولان را ایفا می کنند. آن ها، از یک طرف درد دل مردم را می شنوند و به مقامات بالا انتقال می دهند، و از سوی دیگر، پاسخ های مسئولان را به آگاهی مردم می رسانند.واز دیگر وظایف خبرنگاران است که به بالندگی نظام و نیز پاسخگو بودن مسئولان یاری می رسانند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدصارمی و شهدای این عرصه ۱۷ مرداد روز خبرنگار رابه فعالان عرصه خبر که با ایفای نقش صحیح خود می توانند جامعه را به سوی پیشرفت سوق دهند تبریک گفته و ازخداوند متعال برای آنها توفیق روزافزون مسئلت دارم.

ناظم ثبوتی
فرماندارشهرستان هویزه

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*