اخبار ویژه

  • شناسه : 16342
  • 23 ژوئن 2019 - 13:59
  • 153 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک فرماندار مسجدسلیمان به مناسبت هفته قوه قضائیه
پیام تبریک فرماندار مسجدسلیمان به مناسبت هفته قوه قضائیه

پیام تبریک فرماندار مسجدسلیمان به مناسبت هفته قوه قضائیه

حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش، هفته قوه قضائیه را به تمام تلاشگران عرصه حقوق و قضا تبریک گفت

به گزارش خبر روز در متن این پیام آمده است:

“و ان حکمت فاحکم بینهم بالقسط ان الله یحب المقسطین”      ( “مائده آیه ۴۲“)

دستگاه قضایی چشم بیدار نظام وکشور در عرصه تظلم خواهی، عدالت گستری وظلم ستیزی است و اهمیت دستگاه قضا درکشور برهیچکس پوشیده نیست ودر قرآن کریم واحادیث قدسی بر منزلت جایگاه  قضاوت درسایه عدل واجرای عدالت تأکید فراوان شده است.
بی شک اگر دستگاه قضایی بدرستی در راستای ستاندن حق مظلوم و برخورد با ظالم حرکت کند جامعه را به سمت سعادت وفضیلت سوق میدهد.
یقینا قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمود‌ها و ارشادات مقام عظمای ولایت به عنوان رکن اساسی نظام، در گام دوم انقلاب مسوولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.
هفته قوه قضائیه، فرصتی مغتنم برای تکریم قضات شریف و تلاش گران خدوم و متعهد عرصه قضا و پاسداشت خاطره شهیدان والا مقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت و جایگاه خطیر دستگاه قضایی در جامعه است.
به همین مناسبت هفته قوه قضاییه را به مجموعه شریف دادگستری شهرستان مسجدسلیمان تبریک میگویم و امیدوارم مجموع این عزیزان بااستعانت از عادل عدالت گستر و مغتنم شمردن فرصت خدمتگزاری به مردم ولایی و شریف شهرستان در راستای ایفای رسالت خطیر دستگاه قضا و صیانت از آرمان های مقدس شهدا که یقینا رضایت پروردگار قادر را در پی خواهد داشت، همواره کوشا و موفق باشند.

حیدر حجتی نیا
سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*