اخبار ویژه

  • شناسه : 5324
  • 09 آگوست 2017 - 9:26
  • 318 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک فرماندار لالی به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک فرماندار لالی به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک فرماندار لالی به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی ، متن پیام گودرز ترکی زاده فرماندار لالی بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ونون والقلم و ما یسطرون هفدهم مرداد ماه که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و ارج نهادن به نقش و جایگاه خبرنگاران بعنوان روز […]

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی ، متن پیام گودرز ترکی زاده فرماندار لالی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ونون والقلم و ما یسطرون

هفدهم مرداد ماه که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و ارج نهادن به نقش و جایگاه خبرنگاران بعنوان روز خبرنگار نام گذاری شده است فرصت مغتنمی است که از زحمات شبانه روزی و تاثیر گذار اصحاب رسانه در راستای انعکاس به موقع اخبار و اطلاعات و برقراری ارتباط سازنده بین مردم و مسئولین در عرصه کنونی و با وجود ارتقاء ابرار و آلات وسایل ارتباطی و توسعه زیر ساخت های مخابراتی و همگانی شدن استفاده از فضای مجازی و اینترنت و تنوع رسانه های گروهی جایگاه تاثیر گذاری خبرنگاران در تمام زمینه ها بسیار نمود پیدا کرده است.
خبرنگار قادر به شناسایی نقاط ضعف و کاستی ها و انعکاس به مسئولان مربوطه است. در عین حال می تواندعملکرد و خدمات ارائه شده نظام مقدس جمهوری اسلامی را به مردم منعکس نماید و موجبات نشاط و شادابی و امید به زندگی را در سطح جامعه گسترش دهد.
از تمام ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان لالی انتظار دارم با خبرنگاران همکاری و همراهی نمایند و گزارش عملکرد و فعالیت دستگاه متبوع را جهت اطلاع رسانی عمومی در اختیار خبرنگاران قرار دهند.

گودرز ترکی زاده فرماندار شهرستان لالی

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*