اخبار ویژه

  • شناسه : 19144
  • ۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
  • 240 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک رئیس نهضت سوادآموزی مسجدسلیمان به مناسبت گرامیداشت روز سوادآموزی
پیام تبریک رئیس نهضت سوادآموزی مسجدسلیمان به مناسبت گرامیداشت روز سوادآموزی

پیام تبریک رئیس نهضت سوادآموزی مسجدسلیمان به مناسبت گرامیداشت روز سوادآموزی

به گزارش خبر روز؛ محمد داودی رئیس اداره نهضت سواد آموزی شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت ٧ دی روز نهضت سوادآموزی طی پیامی این روز را به تلاشگران عرصه سوادآموزی تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَق خداوند منان در اولین پیام حیاتی خود به رسول […]

به گزارش خبر روز؛ محمد داودی رئیس اداره نهضت سواد آموزی شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت ٧ دی روز نهضت سوادآموزی طی پیامی این روز را به تلاشگران عرصه سوادآموزی تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَق خداوند منان در اولین پیام حیاتی خود به رسول برگزیده اش حضرت محمد(ص) از روی رحمت فرمان (اقرا) صادر نمود که به نام پروردگار عالم بخوانند و بیاموزند و نیز آموزش در دین مبین اسلام این قدر مورد اهمیت می باشد که پیامبر گرامی اسلام آموزش را تنها بهایی برای آزادی اسیران جنگ بدر مقررفرمود. پس آموختن وآموزش تنهاهنری است که همه ی توانایی ها و هنرهای دیگر از آن نشات می گیرد.

۷دیماه سالروز صدور فرمان تاریخی تاسیس نهصت سوادآموزی که برگرفته از تفکر زلال بزرگ مرد الهی حضرت امام خمینی(ره)است رادر حالی گرامی میداریم که چهل سال از صدور این فرمان تاریخی میگذرد و موجب شده تا درخت تنومنداین نهضت به بار بنشیند و ثمره شیرین آن که همان خواندن و نوشتن است را بر دامان پاک و بی غل و غش قشرهای زیادی از محرومین هدیه کند از افتخارات و توفیقات این نهاد انقلابی کاهش بیسوادی و افزایش چشمگیر سواد آموزی می باشد و همچنان برکات این نهاد انقلابی ملموس ومشهود است.

این جانب فرا رسیدن این روز بزرگ را به تمام رهبران و کوشندگان و تلاشگران عزیز این عرصه خصوصا آموزش دهندگان سخت کوش و مردم عزیز تبریک عرض می نمایم.

محمد داودی(رئیس اداره نهضت سواد آموزی شهرستان مسجدسلیمان)

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*