اخبار ویژه

  • شناسه : 6209
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰
  • 472 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان بمناسبت عید سعید غدیر خم
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان بمناسبت عید سعید غدیر خم

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان بمناسبت عید سعید غدیر خم

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان فرضعلی علیجانی ریاست شورای اسلامی شهرستان مسجدسلیمان فرا رسیدن عید با برکت غدیر خم را طی پیامی تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر می باشد:  بسم الله الرحمن الرحیم « مَنْ کُنْتُ مَوْلاهُ، فَهذا عَلِىٌّ مَوْلاهُ » هر کس من مولای اویم پس […]

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان فرضعلی علیجانی ریاست شورای اسلامی شهرستان مسجدسلیمان فرا رسیدن عید با برکت غدیر خم را طی پیامی تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر می باشد: 

بسم الله الرحمن الرحیم

« مَنْ کُنْتُ مَوْلاهُ، فَهذا عَلِىٌّ مَوْلاهُ »
هر کس من مولای اویم پس علی مولای اوست

تو آن عاشق ترین مردی که در تاریخ می گویند تو آن انسان نایابی که با فانوس می جویند تو آن رود زلالی صاف و روشن از ازل جاری که پاکی های عالم دست و رو را در تو می شویند به شوق سجده ات هفت آسمان خم می شود در خاک به نام نامی ات خورشید ها از خاک می رویند عید غدیر جلوه گاه عظمت و شکوه ولایت، روز اکمال دین نبوی و جشن ولایت علوی است.
خوشا اتمام نعمات الهی و بزرگترین نعمت و ذخیره ی خداوند بر روی زمین که همانا محبت و دوستی اهل بیت رسول الله است بر بندگانش. خوشا دست بیعت به علی (ع) دادن و در هوای عاشقی او نفس کشیدن.
و سپاس خداوند بزرگ را به خاطر زیستن در سرزمینی که گوشه گوشه و کوچه کوچه اش پر از عطر محبت به علی (ع) و خاندان علی (ع) است.
در پی عید عبودیت، عید برکت و رحمت به مثابه پاداشی است به قبول بندگی و اطاعت بی چون و چرا. این جایزه بزرگ الهی و پاداش بی نظیر خداوندی گوارای جان آنان که امتحان به نیکی دادند و سربلند و رو سپید در محضر حضرت دوست به شادمانی این عید مبارک برخاستند که یقینا مردم ولایی شهرستان مسجدسلیمان همچون دیگر هموطنانمان شایسته ترین مردمان برای این شادی هستند.

اینجانب فرارسیدن عید بزرگ ولایت، عید سعیدغدیر خم ، روز اتمام نعمت الهی بر بندگان را به عموم ملت مسلمان و ولایتمدار ایران و بویژه مردم مومن و ولایتمدار استان خوزستان و شهرستان مسجدسلیمان واندیکا تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان مسئلت داریم توفیق درک ظهور پر فروغ خورشید عالمتاب هستی مهدی موعود(عج) و استمرار ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی ) را تا ظهور منجی جهان بشریت بر همه ما و شیعیان راستین حضرت علی (ع) عنایت فرماید.

خادم شما 
فرضعلی علیجانی 

رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان


به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان ، علی هزارسی سرپرست شهرداری مسجدسلیمان طی پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر می باشد: 

بسم الله الرحمن الرحیم

غدیر تجلی اراده خداوند و نقطه عطفی در تاریخ بشریت است. غدیر یک مکان محدود نیست، بلکه بی‌منتها و جاودانه است. زنجیره تداوم ایمان، وجدان پاک هستی و نبض حیات حقیقت است. زهی سعادت که با غدیر آشناییم و به آن مهر می‌ورزیم و در سایه‌سار نخل ولایت، نفسی تازه می کنیم و در تداوم پیمودن راه حق به افق‌های روشن دوردست چشم می دوزیم.

غدیر نه‌ برکه‌ای که دریایی است خروشنده، آسمانی‌است پر ستاره، تأکیدی است بر حقانیت حقیقت مطلق، مظهری است بر قداست حق‌، دنیایی است به گستردگی قلب‌های حق‌طلب، و فضایی است سرشار از ترنم ایمان. ما با غدیر زنده‌ایم و از دریای بیکرانه‌ای که در غدیر از فراز دست رسول صلی‌الله علیه و آله بر سرزمین بشریت جاری شد، طراوت و روشنایی می‌گیریم و دست تولّی به دامن خورشید می‌زنیم.

فرارسیدن عید بزرگ ولایت، عید سعید غدیر خم را به عموم ملت مسلمان و مردم شهید پرور و خونگرم مسجدسلیمان تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند منان مسئلت داریم ما را از متمسکین راستین به ولایت امیرالمومنین علی علیه‌السلام محسوب فرماید.

علی هزارسی

سرپرست شهرداری مسجدسلیمان

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت