اخبار ویژه

  • شناسه : 463
  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
  • 480 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام انتخاباتی محسن رضایی
پیام انتخاباتی محسن رضایی

پیام انتخاباتی محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بنده بیش از سال‌های ٩٢ و ٨٨ برای نجات اقتصاد و بازگشت کارامدی جمعی به اداره کشور احساس تکلیف می‌کنم، اما بپذیرید که در شرایط کنونی وحدت برکاندیداتوری من مقدم بود.

به گزارش خبر روز؛ دکتر محسن رضایی در پاسخ به تقاضاهای مردمی که طی نامه ها و طومارها و یا درکامنت های متعدد در فضای مجازی  طی هفته گذشته، از او خواسته بودند در انتخابات شرکت کند، پیامی را صادر کرد.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

برادران و خواهران عزیز

از این که در مقابل فشارها و اصرارهای شما مقاومت کردم و برای ثبت نام به وزارت کشور نرفتم، عذر مرا بپذیرید. امیدوارم این اقدام مرا حمل بر بی مسؤولیتی نکنید.
 
هرچند که بیش از سال‌های ٩٢ و ٨٨ برای نجات اقتصاد و بازگشت کارامدی جمعی به اداره کشور احساس تکلیف می‌کنم، اما بپذیرید که در شرایط کنونی وحدت برکاندیداتوری من مقدم بود. ان‌شاءالله یکی از نیروهای انقلاب در انتخابات موفق می‌شود و من در کمک به او تکلیفم را ادا خواهم کرد.
 
این جانب خود را سرباز ملت ایران و رهبر معظم انقلاب می‌دانم و تا جان در بدن دارم، در خدمتگزاری به مردم فروگذار نخواهم کرد. از نیروهای انقلاب می خواهم صفوف خود را فشرده‌تر کنند و در تشکیل یک دولت انقلابی فراگیر متحد شوند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  واکنش محسن رضایی به اعتراضات اخیر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*