اخبار ویژه

  • شناسه : 16549
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
  • 272 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام استاندار خوزستان به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها
پیام استاندار خوزستان به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها

پیام استاندار خوزستان به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها

به گزارش خبر روز؛ غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها پیامی به شرح زیر صادر کرد:  بسم الله الرحمن الرحیم شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان تبلور اراده مردم برای تعیین سرنوشت خودشان در شهرها و روستاهای استان هستند و منبع ارزشمندی برای افزایش سرمایه اجتماعی، نشاط […]

به گزارش خبر روز؛ غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها پیامی به شرح زیر صادر کرد:

 بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان تبلور اراده مردم برای تعیین سرنوشت خودشان در شهرها و روستاهای استان هستند و منبع ارزشمندی برای افزایش سرمایه اجتماعی، نشاط اجتماعی، برنامه محوری و همراهی و همدلی مردم با نظام و دولت می باشند باید با تکیه بر این فرصت گرانبها، شهرداران و دهیاران با برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع مالی بیشترین میزان خروجی در حوزه های مختلف عمرانی و زیرساختی و اجتماعی را محقق نمایند .

ضمن تبریک ۱۴تیرماه ،روز شهرداری ها و دهیاری ها به همه شهرداران و دهیاران محترم و خدوم و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان از خداوند متعال برای تمامی عزیزان آرزوی سعادت،‌ سربلندی و توفیق روزافزون دارم. امیدوارم که در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و همچنین سیاست‌ها و برنامه‌های دولت محترم تدبیر و امید، شاهد پیشرفت و توسعه همه‌جانبه استان باشیم.

ان شاءالله

غلامرضا شریعتی

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*