اخبار ویژه

  • شناسه : 13775
  • ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
  • 165 بازدید
  • ارسال توسط :
پویش مردمی ورزش پاک، ورزشگاه پاک در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان
پویش مردمی ورزش پاک، ورزشگاه پاک در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان

پویش مردمی ورزش پاک، ورزشگاه پاک در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان : هفته دهم مسابقات لیگ برتر با اجرای پویش مردمی ورزش پاک ورزشگاه پاک توسط اداره حفاظت محیط زیست و با همکاری شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و با حضور اعضای انجمن های محیط زیستی در ورزشگاه شهید […]

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان : هفته دهم مسابقات لیگ برتر با اجرای پویش مردمی ورزش پاک ورزشگاه پاک توسط اداره حفاظت محیط زیست و با همکاری شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و با حضور اعضای انجمن های محیط زیستی در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار گردید .

وحید شالویی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان با بیان این مطلب افزود : در این پویش که بعد از خاتمه  بازی نفت مسجدسلیمان و پدیده برگزار گردید ضمن دیدار های چهره به چهره با تماشاگران و توزیع کیسه زباله اقدام به پاکسازی سکو های ورزشگاه نمودند .

وی افزود : همراهی و مشارکت تماشاگران و دوستداران محیط زیست در این پویش مردمی نوید بخش نهادینه شدن فرهنگ حفظ زیبایی و پاکیزگی ورزشگاه خواهد بود .

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*