اخبار ویژه

  • شناسه : 16042
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
  • 315 بازدید
  • ارسال توسط :
پنج هزار معلم در خوزستان جذب می شود
پنج هزار معلم در خوزستان جذب می شود

پنج هزار معلم در خوزستان جذب می شود

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: وزارت آموزش و پرورش با برگزاری آزمون جذب پنج هزار معلم در خوزستان موافقت کرد.

به گزارش خبر روز، محمد تقی زاده بیان کرد: روند جذب پنج هزار معلم خرید خدمات و به کارگیری ۴۳۰ نیروی خدماتی در آموزش و پرورش استان آغاز شده است.

وی اظهار داشت: ۶۳ رشته موردنیاز آموزش و پرورش اعلام شده تا داوطلبان بر اساس مدرک خود نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

وی با اشاره به ساز و کار برگزاری این آزمون، گفت: لیست رشته‌ها و همچنین مواد آزمونی بر روی سایت اداره کل آموزش وپرورش استان اعلام شده و اطلاعات تکمیلی در ارتباط با زمان ثبت نام و همچنین موعد برگزاری آزمون به زودی به اطلاع عموم خواهد رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان افزود: بر اساس نیازسنجی صورت گرفته مجوز به کارگیری ۴۳۰ نیروی خدماتی نیز صادر شده است، علاقه مندان دارای مدرک دیپلم و زیر دیپلم می‌توانند با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش سراسر استان درخواست کتبی دهند.

گفتنی است پارسال مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان با پیگیری از وزارت آموزش و پرورش خواستار جذب معلم در استان با توجه به کمبود نیروی معلم را داشت که با درخواست وی موافقت شد.

به گفته مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان این استان ۱۴ هزار نیروی معلم کمبود دارد.

در حال حاضر ۵۴ هزار معلم در استان وظیفه تعلیم و آموزش یک میلیون و یکصد هزار دانش آموز را بر عهده دارند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*