اخبار ویژه

  • شناسه : 32256
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۲۵
  • 48 بازدید
  • ارسال توسط :
پروژه گازرسانی روستاهای محور افرینه پلدختر دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
پروژه گازرسانی روستاهای محور افرینه پلدختر دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

پروژه گازرسانی روستاهای محور افرینه پلدختر دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه گازرسانی به ۸۰روستای شهرستان پلدختر انجام شده است گفت: طرح گازرسانی به ۱۵روستای محور افرینه دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش خبر روز از لرستان،کرم گودرزی در حاشیه بازدید از پروژه‌های گازرسانی روستا‌های پلدختر با بیان اینکه گازرسانی به ۸۰ روستای پلدختر انجام شده و پروژه گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر نیز در حال انجام است اظهار داشت: سعی می‌کنیم که گازرسانی به روستا‌های محور افرینه و بن لار را تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسانیم.

وی افزود: طرح گازرسانی به ۴۶ روستای شهرستان پلدختر نیز در دست مطالعه قرار دارد و پروژه گازرسانی به روستای پاعلم هم پیگیری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به اینکه پروژه‌های گازرسانی به روستا‌های استان لرستان در با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال انجام است و شیوع بیماری کرونا نتوانسته این پروژه‌ها را تعطیل کند عنوان کرد: تمام پروژه‌های گازرسانی استان فعال و در حال انجام است.

گودرزی با اشاره به اینکه گازرسانی به سایت‌های سیل‌زدگان پلدختر و معمولان انجام شده است بیان کرد: گازرسانی به کارخانه آهک هیدراته پلدختر انجام می‌شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*