اخبار ویژه

  • شناسه : 15671
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
  • 335 بازدید
  • ارسال توسط :
پذیرش مسئولیت در صنعت نفت یعنی خدمت بدون وقفه
پذیرش مسئولیت در صنعت نفت یعنی خدمت بدون وقفه
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان :

پذیرش مسئولیت در صنعت نفت یعنی خدمت بدون وقفه

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری که در جلسه تودیع مدیران قدیم و معارفه مدیران جدید عملیات و فنی و در جمع مدیران ، روسا و کارشناسان این شرکت سخن می گفت اظهار داشت : صنعت نفت امروز صف اول و […]

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری که در جلسه تودیع مدیران قدیم و معارفه مدیران جدید عملیات و فنی و در جمع مدیران ، روسا و کارشناسان این شرکت سخن می گفت اظهار داشت : صنعت نفت امروز صف اول و سنگر نخست مبارزه با استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی است که با وضع تحریم های ظالمانه بدنبال قطع استقلال و عزت این صنعت و کشورمان هستند .

وی افزود : باید بدانیم که رسیدن به یک سمت و عنوان شغلی یک موفقیت نیست بلکه آن موقع به موفقیت رسیده ایم که موجبات رضایت مندی پرسنل و مجموعه تحت مدیریت و مراجعه کنندگان را فراهم کرده و از این پست برای خدمت به مردم و جامعه استفاده کرده باشیم .

وی ادامه داد : تغییرات و جابه جایی های امروز نه از روی میل قلبی بلکه بنا به الزام و تبعیت از دستوری بود که مقام عالی وزارت نفت در خصوص محدودیت و سقف سمت ها تا حداکثر ۴ سال ابلاغ فرمودند و گرنه هر دو همکار گرانقدری که امروز تودیع آنها برگزار می شود جزو نفرات و مدیران زحمت کش این عرصه تلقی می شوند .

مهندس ناصری افزود : آقایان صفایی و هیهاوند که بیش از ۴ سال عهده دار سمت مدیریت فنی و مدیریت عملیات بودند همگی به خلوص نیت و رئوفت آنها گواهی می دهیم و در کنار این اخلاق حسنه ، جدیت در امور و تلاش در پیشبرد وظایف محوله و دستیابی به اهداف ترسیم شده و فراتر از آن جزو بارز ترین خصوصیات این دو همکار می باشد .

وی در معرفی مدیران جدید اظهار داشت : آقای مهندس حسین قبادی که از امروز عهده دار سمت مدیریت فنی شده اند از افراد موثر و صاحب نظر حوزه ی فنی هستند و بدلیل سرپرستی گروه مطالعاتی مخازن شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان با این شرکت آشنایی کامل و جامع دارند و خیالمان از این نظر راحت است که با دانش ایشان و اشرافشان بر وضعیت مخازن ، هیچ مشکلی در زمینه تحقق تولید تعهد شده نخواهیم داشت .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان افزود : آقای مهندس داود کیانی هم که به مدت ۹ سال ریاست اداره تعمیرات و نگهداری خطوط لوله را عهده دار بودند و از امروز عهده دار مسئولیت مدیریت عملیات شده اند جزو افراد شناخته شده ، جدی و پای کار حوزه ی عملیات است که طی این سالها جدیت در انجام مأموریت های محوله را بخوبی اثبات کرده اند .

در ادامه مراسم آقایان صفایی و هیهاوند مدیران سابق فنی و عملیات ضمن بیان سخنانی از خاطرات تلخ و شیرین حضور در این منصب سخن گفتند و از همراهی و همکاری کلیه ی همکاران در جهت انجام وظایف و مأموریت های محوله تقدیر و تشکر نمودند .

آقایان داود کیانی و حسین قبادی مدیران جدید عملیات و فنی نیز طی سخنانی از اعتماد مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بخاطر سپردن این مسئولیت خطیر تشکر و قدر دانی نمودند .

در پایان مراسم با اهدای هدایایی که از طرف اعضای هیأت مدیره و پرسنل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تهیه شده بود از زحمات و خدمات مدیران سابق فنی و عملیات این شرکت تقدیر و تشکر گردید .

.

...

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*