اخبار ویژه

  • شناسه : 3363
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
  • 504 بازدید
  • ارسال توسط :
پایان عملیات تروریستی در پایتخت؛ ۱۲ نفر به شهادت رسیدند
پایان عملیات تروریستی در پایتخت؛ ۱۲ نفر به شهادت رسیدند

پایان عملیات تروریستی در پایتخت؛ ۱۲ نفر به شهادت رسیدند

خبر روز / یک مقام آگاه از پایان عملیات تروریستی در مجلس و هلاکت ۴ تروریست در این حادثه خبر داد. در همین حال رئیس اورژانس کشور در مورد حوادث تروریستی در مجلس و حرم مطهر امام(ره) گفت: تاکنون ۱۲ نفر از هموطنانمان در این حوادث شهید شده‌اند. پیرحسین کولیوند در گفت وگو با فارس […]

خبر روز / یک مقام آگاه از پایان عملیات تروریستی در مجلس و هلاکت ۴ تروریست در این حادثه خبر داد. در همین حال رئیس اورژانس کشور در مورد حوادث تروریستی در مجلس و حرم مطهر امام(ره) گفت: تاکنون ۱۲ نفر از هموطنانمان در این حوادث شهید شده‌اند.
پیرحسین کولیوند در گفت وگو با فارس افزود: آمار مصدومان به ۳۹ نفر رسیده است که همه آنها به بیمارستان منتقل شده‌اند.
سرپرست اورژانس کشور خاطرنشان کرد: عملیات امدادی اورژانس در محل حوادث رو به اتمام است.

همچنین بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تروریست‌هایی که قصد ورود به حرم حضرت امام (ره) و کلانتری حرم را داشتند، با ضرب گلوله تک‌تیراندازان پلیس ناکام ماندند.

یکی از تروریست‌ها پس از اصابت گلوله خود را منفجر کرد. تروریست دیگر که به سمت مردم شروع به تیراندازی کرده بود نیز با ضرب گلوله به سرش از پای درآمد و قبل از انفجار خود تحت کنترل قرار گرفت و مقادیری نارنجک و مواد منفجره از وی کشف شد.

در این میان یکی از مأمورین پلیس زخمی شد که حال وی کاملاً مساعد است. نیروهای انتظامی اوضاع محدوده را کاملاً در دست دارند و در کنار عزیزان سپاه انصار به مسئولیت حراست و حفاظت از حرم (ره) را بر عهده دارند حاضر هستند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*