اخبار ویژه

  • شناسه : 6869
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
  • 1621 بازدید
  • ارسال توسط :
پارک ترافیک توسط شهرداری مسجدسلیمان افتتاح شد+تصاویر
پارک ترافیک توسط شهرداری مسجدسلیمان افتتاح شد+تصاویر

پارک ترافیک توسط شهرداری مسجدسلیمان افتتاح شد+تصاویر

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان؛ امروز یک شنبه پارک آموزش ترافیک مسجدسلیمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور سرهنگ اسدپور معاونت نیروی انتظامی، سرهنگ جودکى رئیس راهنمایی و رانندگی ، معاونت فنی و عمرانی و کارکنان روابط عمومی شهرداری در محل پارک گل نرگس به بهره برداری رسید.   در این پارک ترافیک با […]

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان؛ امروز یک شنبه پارک آموزش ترافیک مسجدسلیمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور سرهنگ اسدپور معاونت نیروی انتظامی، سرهنگ جودکى رئیس راهنمایی و رانندگی ، معاونت فنی و عمرانی و کارکنان روابط عمومی شهرداری در محل پارک گل نرگس به بهره برداری رسید.

 

در این پارک ترافیک با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی ، مقررات راهنمایی و رانندگی، علائم، خطوط و… از سوی کارشناسان در راستای نهادینه شدن و ارتقاء  فرهنگ ترافیک به دانش آموزان در مقاطع مختلف بویژه کودکان آموزش داده می شود.

.

 

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*