اخبار ویژه

 • شناسه : 34852
 • ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
 • 154 بازدید
 • ارسال توسط :
آژانس بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان از ارائه خدمات به بیماران خودداری می کنند / صنف آژانس ها پاسخگو باشد
آژانس بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان از ارائه خدمات به بیماران خودداری می کنند / صنف آژانس ها پاسخگو باشد

آژانس بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان از ارائه خدمات به بیماران خودداری می کنند / صنف آژانس ها پاسخگو باشد

صنف آژانس ها در رابطه با اضافه دریافتی بنزین آژانس ها و عدم خدمات رسانی به مردم پاسخگو باشند

خبر روز / به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، خبرنگار خبر روز در ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه با تاکسی سرویس بیرون محوطه بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان تماس گرفته که تلفن این تاکسی سرویس پاسخگو نبوده و پس از مراجعه حضوری به درب آژانس درخواست تاکسی از شخص مسئول در ساختمان این آژانس می‌کند.

شخص مورد نظر از ارائه خدمات به خبرنگار ما امتناع ورزیده و بازی تخته نرد را به خدمات رسانی به بیماران و مسافرینی که به صورت اورژانسی نیاز به حمل و نقل عمومی دارند ترجیح داده است.

مسئولین بیمارستان ۲۲ بهمن و شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان فکری به حال خدمات رسانی و حمل و نقل عمومی بیماران و مسافرانی که به بیمارستان مراجعه می‌کنند کرده و صنف و اتحادیه آژانس ها و ساماندهی تاکسی های شخصی فکری به حال خودروهایی که از سهمیه بنزین اضافه استفاده کرده ولی در محل کار حاضر به خدمات رسانی نیستند بکند و از صدور مجوزات بی رویه به آژانس هایی که فقط یک نام در تابلوی سردرشان دیده می شود خودداری نمایند. 

.

.

.

 

طراحی وبسایت

۵ دیدگاه

 1. اتفاقا این آژانس سرویس دهی عالی داره. البته بعد از کرونا ماشین کم داره بخاطر اینکه در بیمارستانن

 2. علیرضا اکبری

  اتفاقا خیییییلییییی خوبه تنها آژانسی که طبق نرخنامه کرایه میگیره همین آژانسه، راننده های خوش اخلاق و خوش برخوردی هم داره

 3. آقای حیدری من ب شخصه بارها از همین آژانس سرویس گرفتم هیچ مشکلی نداره راننده ها همه متاهل هستن چند سال دارن پرسنل بیمارستان رو سرویس میدون شاید ی وقتایی هم سرویس نباشه همه آژانس ها اینجکرن ک گاهی سرویس ندارن.

 4. ابوالفضل بابادی

  با سلام،در مورد آژانس مذکور،بنده چندین بار از آژانس فوق سرویس گرفتم و چون خانم بنده از کارکنان بیمارستان هست از سرویس دهی آژانس فوق رضایت کامل داره،امیدوارم که فقط از روی کینه و بغض قلم نزنید و نیمه پر لیوان رو هم ببینید،خیلی از آژانس ها در شرایط کرونایی از سرویس دادن معذور هستند اما آژانس مذکور به سرویس دهی مرتب شهره عام و خاص هست.

 5. صاحب آژانس میتونه شکایتت کنه ک از حریم خصوصیش عکس گرفتی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*