اخبار ویژه

  • شناسه : 13781
  • ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
  • 210 بازدید
  • ارسال توسط :
وضعیت ترافیکی مسیرهای منتهی به مرز ایران-عراق
وضعیت ترافیکی مسیرهای منتهی به مرز ایران-عراق

وضعیت ترافیکی مسیرهای منتهی به مرز ایران-عراق

خبر روز/ رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا ترافیک گفت: ترافیک در محورهای ایلام- مهران، چذابه و شلمچه در هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم است. سرهنگ نادر رحمانی در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور به خصوص محورهای منتهی به مرزهای سه‌گانه اظهار داشت: در حال حاضر در اغلب محورهای […]

خبر روز/ رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا ترافیک گفت: ترافیک در محورهای ایلام- مهران، چذابه و شلمچه در هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم است.

سرهنگ نادر رحمانی در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور به خصوص محورهای منتهی به مرزهای سه‌گانه اظهار داشت: در حال حاضر در اغلب محورهای استان‌های ایلام و کردستان و همچنین محورهای حمیل- ایلام و حمیل – کرمانشاه در کرمانشاه گردوغبار جریان دارد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به وضعیت ترافیکی در محورهای منتهی به مرزهای مهران، چذابه و شلمچه پرداخت و تصریح کرد: ترافیک در محورهای ایلام- مهران، چذابه و شلمچه در هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم گزارش شده است و خوشبختانه مشکل خاصی نیست.
وی در خصوص ظرفیت پارکینگ‌های موجود در سه مرز گفت: با توجه به آنکه بازگشت زوار را هم شاهد هستیم، پارکینگ‌ها نیز به فراخور خالی می‌شود؛ از این لحاظ می‌توان گفت که در پارکینگ‌های موجود در مرزهای سه‌گانه ظرفیت برای پارک خودرو وجود دارد.
این مقام ارشد راهور ناجا ترافیک در ورودی کلانشهرها را سنگین ارزیابی و اظهار داشت: ترافیک در آزادراه‌های قزوین- کرج و کرج- تهران محدوده‌های پل فردیس، پل کلاک، گرمدره و ورودی شیخ فضل‌الله سنگین است. وی گفت: ترافیک در جاده مخصوص کرج، شهریار- تهران و پاکدشت – تهران نیمه سنگین و قم- تهران و ساوه- تهران پرحجم است. سرهنگ رحمانی به بارش باران در اغلب محورهای گیلان و گلستان پرداخت و خاطرنشان کرد: در محورهای سراب- اردبیل، اهر- کلیبر و بستان‌آباد- زنجان مه گرفتگی و کاهش دید برای راننده گزارش شده است. وی گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*