اخبار ویژه

  • شناسه : 25480
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۶:۱۰
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :
ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به کشور
ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به کشور

ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به کشور

به گزارش خبر روز؛ کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب به کشور از روز چهارشنبه خبر داد و گفت: روز جمعه اغلب نقاط کشور جوی پایدار و آرام خواهد داشت. «کبری رفیعی» امروز (دوشنبه) درباره وضعیت آب‌وهوا گفت: امروز در شمال‌غرب، سواحل خزر و شمال‌شرق، بارش‌ها ادامه دارد و […]

به گزارش خبر روز؛ کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب به کشور از روز چهارشنبه خبر داد و گفت: روز جمعه اغلب نقاط کشور جوی پایدار و آرام خواهد داشت.

«کبری رفیعی» امروز (دوشنبه) درباره وضعیت آب‌وهوا گفت: امروز در شمال‌غرب، سواحل خزر و شمال‌شرق، بارش‌ها ادامه دارد و در بخش‌هایی از مرکز و شرق کشور بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

به گفته رفیعی امروز شدت بارش‌ها در شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی خواهد بود و روز سه‌شنبه بارش‌ها در شمال‌غرب کاهش می‌یابد، اما در شمال‌شرق و سواحل خزر باران‌ها ادامه دارد و به تدریج در اواخر وقت، سامانه بارشی از شمال‌شرق کشور خارج می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد:روز چهارشنبه سامانه بارشی دیگری از شمال‌غرب وارد می‌شود و موجب بارش باران در این منطقه خواهد شد.

وی گفت: برای امروز وزش باد شدید موقت در غرب و جنوب‌غرب کشور، استان تهران، استان مرکزی، غرب اصفهان، استان سمنان و خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود؛ هوای تهران که روز گذشته گرمترین روز در هفته را داشت امروز خنک تر و آسمان پایتخت صاف تا کمی ابری گاهی با وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*