اخبار ویژه

  • شناسه : 22029
  • ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳
  • 287 بازدید
  • ارسال توسط :
ورودی اندیکا از سمت مسجدسلیمان بسته شد
ورودی اندیکا از سمت مسجدسلیمان بسته شد

ورودی اندیکا از سمت مسجدسلیمان بسته شد

به گزارش خبر روز؛ سرپرست فرمانداری اندیکا گفت: ورودی اندیکا از سمت مسجدسلیمان ، به منظور جلوگیری از تجمع مردم در بوستان‌ها و طبیعت منطقه، از بعدازظهر روز دوشنبه بسته شد. حیدر کاظمی روز دوشنبه بیان کرد: این جاده در راستای مبارزه با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر آن، پیش از پل گدار […]

به گزارش خبر روز؛ سرپرست فرمانداری اندیکا گفت: ورودی اندیکا از سمت مسجدسلیمان ، به منظور جلوگیری از تجمع مردم در بوستان‌ها و طبیعت منطقه، از بعدازظهر روز دوشنبه بسته شد.

حیدر کاظمی روز دوشنبه بیان کرد: این جاده در راستای مبارزه با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر آن، پیش از پل گدار بسته شده و تنها به خودروهای امدادی،حامل های نفتی و مواد غذایی اجازه تردد داده می‌شود.

وی افزود : با هرگونه تجمع در روز ۱۳ فروردین نیز برخورد شدید قانونی می شود و به شهروندان توصیه می کنیم همچنان در خانه بمانند.

سرپرست فرمانداری اندیکا ادامه داد: تنها هدف ما سلامت جامعه و است که انتظار میرود شهروندان در این زمینه همکاری بیشتری داشته باشند.

پیش از این نیز جاده اندیکا – ایذه ، اندیکا – شهرکرد و اندیکا – لالی بسته اعلام شده بود.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*