اخبار ویژه

  • شناسه : 6178
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • 275 بازدید
  • ارسال توسط :
واکنش وزیر ورزش به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه
واکنش وزیر ورزش به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه

واکنش وزیر ورزش به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه

به گزارش خبر روز، وزیر ورزش و جوانان می‌گوید در تلاش است با هماهنگی بین همه عناصر زمینه حضور خانواده‌ها در ورزشگاه فراهم شود. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان درباره حضور خانواده‌ها در ورزشگاه گفت: تلاش می‌کنیم با همفکری و هماهنگی شرایط حضور خانواده‌ها […]

به گزارش خبر روز، وزیر ورزش و جوانان می‌گوید در تلاش است با هماهنگی بین همه عناصر زمینه حضور خانواده‌ها در ورزشگاه فراهم شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان درباره حضور خانواده‌ها در ورزشگاه گفت: تلاش می‌کنیم با همفکری و هماهنگی شرایط حضور خانواده‌ها را در ورزشگاه‌ها فراهم کنیم. مطمئنم مردم ما به درجه‌ای از فهم، شعور و آگاهی رسیده‌اند که ملاحظات فرهنگی را رعایت کنند.

وی افزود: در گذشته خانواده‌ها به ورزشگاه می‌رفتند و ما مشکلی نداشتیم. فکر می‌کنم هواداران و تماشاگران حتما حریم‌هایی را که باید رعایت کنند، رعایت خواهند کرد. به مرور تلاش می‌کنیم با زمینه‌سازی، توجیه‌کردن و هماهنگی بین همه عناصر شاهد حضور خانواده‌ها در ورزشگاه باشیم.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*