اخبار ویژه

  • شناسه : 14567
  • ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • 260 بازدید
  • ارسال توسط :
واکنش وزیر ارتباطات به انتقاد تند رئیس دانشکده صدا و سیما
واکنش وزیر ارتباطات به انتقاد تند رئیس دانشکده صدا و سیما

واکنش وزیر ارتباطات به انتقاد تند رئیس دانشکده صدا و سیما

خبر روز/ شهاب اسفندیاری در صفحه توییترش به قطع شدن اینترنت خانه خود اعتراض کرد و خواستار پاسخ گویی وزیر ارتباطات در این باره شد. اسفندیاری با انتشار عکس وزیر ارتباطات در کنار کیمیا علیزاده در توییتی نوشت: اینترنت خانه قطع شده. قبض جدید تا ۱ دی مهلت پرداخت داشت، بدون بدهی قبلی. زنگ زدم […]

خبر روز/ شهاب اسفندیاری در صفحه توییترش به قطع شدن اینترنت خانه خود اعتراض کرد و خواستار پاسخ گویی وزیر ارتباطات در این باره شد. اسفندیاری با انتشار عکس وزیر ارتباطات در کنار کیمیا علیزاده در توییتی نوشت:

اینترنت خانه قطع شده. قبض جدید تا ۱ دی مهلت پرداخت داشت، بدون بدهی قبلی. زنگ زدم مخابرات. بعد ۲۳ دقیقه انتظار برای ارتباط، اپراتور گفت هزینه این دوره‌تان قدری بالا بوده منطقه قطع کرده! قبل از اتمام مهلت پرداخت و بدون هرگونه هشدار. نهایت احترام برای مشتریان!

وقتی #وزیر_پست_و_تلگرام_و_تلفن مشغول عکس یادگاری با خانم‌های ورزشکار و برگزاری جشنواره بازی‌های کودکان و پیگیری کارت سوخت و … باشد، بجای وظیفه اصلی‌اش که تنظیم مقررات و نظارت بر شرکت‌‌های مخابراتی است، آنها هم چنین بی‌شرمانه می‌توانند حقوق مصرف‌کنندگان را زیر پا بگذارند. 

اما وزیر ارتباطات در واکنش به این انتقاد تند در توییتر نوشت:
رییس دانشکده صداوسیما هم در توییتر، به مطالبه پرداخته است. البته مطالبه نظارت بیشتر بر پاسخگویی مخابرات ایران به مشریانش به‌جاست و نظارت جدی بر خدمات مخابرات را به عنوان یک وظیفه پیگیری خواهم کرد.
#حق_الناس

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*